Спортсмени Чернігівщини – серед призерів чемпіонату України з хортингу у Здолбунові
У період з 23 до 25 травня в місті Здолбунів Рівненської області відбувся чемпіонат України з хортингу розділ «Двобій» серед усіх вікових груп.
У змаганнях взяли участь 420 учасників з 13 регіонів України. Чернігівську область представляли вихованці Козелецької ДЮСШ та БК «МАМАЙ», які продемонстрували гідну підготовку та волю до перемоги.


Результати виступу спортсменів Чернігівщини:
молодші юнаки 8-9 років:
ІІ місце - Суховець Дмитро.
юнаки 10-11 років:
І місце - Одинець Вікторія, Сивенко Матвій;
ІІ місце - Пузирний Ярослав, Мацьор Максим, Миненко Захар;
ІІІ місце - Стельмах Назар.
старші юнаки - 12-13 років:
І місце - Дудак Матвій;
ІІ місце - Мариняко Арсен.
юніори 16-17 років:
ІІІ місце - Коновал Ярослав.
Департаменті сімʼї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.