У Чернігові проведено "Новорічну лижню". ФОТО
Продовжуються веселі Новорічні й Різдвяні свята, діти разом з батьками насолоджуються зимовими розвагами.
У Чернігові проведено "Новорічну лижню"
За ініціативи Чернігівського обласного осередку, за підтримки обласного осередку федерації лижного спорту України та школи вищої спортивної майстерності цими днями на базі СДЮШОР з лижного спорту пройшли змагання «Новорічна лижня», в яких прийняло участь більше 150 спортсменів, починаючи з юнаків та дівчат молодших 2000 року народження і закінчуючи ветеранами старших 50 років.
Учасники змагалися на дистанціях 1, 2, 3 та 5 кілометрів. Були і справжні Дід Мороз зі Снігуронькою, які теж подолали лижну дистанцію. І в справжнє свято перетворилося нагородження переможців та призерів.
Медалі, грамоти та сувеніри від обласного осередку НОК України вручали заслужений майстер спорту України з біатлону, вихованка СДЮШОР з лижного спорту Ніна Лемеш, голова обласного осередку федерації лижного спорту України Михайло Горовенко, майстер спорту України зі спортивного орієнтування, старший тренер (резерв) штатної збірної команди України з лижних гонок Арсен Журавель, а Дід Мороз дарував солодощі дітям.
http://noc-cn.org/news/u_chernigovi_provedeno_novorichnu_lizhnju/2013-01-04-739
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.