Обласний етап «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» завершено: 6 команд-переможниць представлять Чернігівщину на фіналі у Києві
29 травня – фінальний третій день обласного етапу ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». За можливість представити область на фінальних змаганнях боролись команди юнаків у волейболі та баскетболі.
«Сьогодні вирішальний день. Всі ваші якості та навички командної гри мають викристалізуватись у перемогу. Але знайте, що ви вже переможці. Кожна з присутніх тут команд показала найкращий рівень гри. Нехай вас надихнуть ваші попередні ігри, вболівальники, наші воїни, які стоять зараз пліч-о-пліч кожного дня боронячи країну. Сподіваюсь, це надасть вам поштовх і допоможе отримати таку омріяну перемогу», – звернулась до учасників змагань заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк.
Підтримала юних спортсменів й амбасадорка проєкту Ольга Бібік.
«Я вітаю вас з четвертим етапом шкільних ліг. У вас сьогодні вирішальна гра – гра за перепустку в Київ на всеукраїнські змагання. Бажаю успіхів, вдалих вам ігор та перемоги».
Сильнішими у баскетболі серед чотирьох команд (Корюківського, Ніжинського, Прилуцького, Чернігівського районів) стали гравці Чернігівського ліцею № 15.
Читати також: Ще дві команди Чернігівщини вибороли право на участь у заключному етапі «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»: сьогодні – баскетбол (дівчата) та спортивне орієнтування
У змаганнях з волейболу перемогу здобули учні Прилуцького ліцею № 6.
Нагадаємо, 27-28 травня можливість представити Чернігівщину на фінальних змаганнях вже вибороли чотири команди:
Гончарівського ліцею (волейбол серед дівчат);
Чернігівської загальноосвітньої школи № 12 (футзал);
Плугатарської школи (баскетбол серед дівчат);
Чернігівської школи № 1 (спортивне орієнтування).
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42
Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).
Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39
Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.
У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22
23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».
У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12
Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».