Анекдот дня! Гарного настрою!
Кожен день надія лягти раніше вмирає десь в районі другої години ночі.
Дівчина заплуталась в сумочці і замість балончика з
газом, бризнула в маньяка «шанелькою». І з криками «Вони 1500 коштують!», ледь його не вбила.
Прокидаюся - сідаю за комп'ютер, приходжу на роботу - сідаю за комп'ютер, повертаюся додому - сідаю за комп'ютер, почуваю себе зовнішнім пристроєм ...
Походу я флешка ...
У моєї дівчини манія- м'яким іграшкам давати людські імена. Недавно подарував їй ведмедя... Тепер спимо троє: вона, я... і Василь Петрович.
У сім'ї суперечка, хто піде за сином у дитсадок:
Чоловік: Я тобі шубу подарував?
Дружина: Подарував!
- Зимові чоботи подарував?
- Подарував!
- Ну, от і йди за сином!
- А чому не ти?!
- Чому?! У шкарпетках і з пінкою для гоління?!
Блондинка в пологовому будинку плаче, медсестра запитує:
- Чому ви плачете, люба?
- У мене двійнята. - схлипуючи відповідає блондинка.
- І що?
- А що я чоловікові скажу, звідки друга дитина?
Як правило, cтудент перед іспитом знає предмет на два, сподівається на три, здає на чотири ... І дивується, чому не п'ять?
- Мамо! Я отримав найвищий бал в тесті.
- Це прекрасно! А що за тест?
- Тест на вміст алкоголю в крові.
Пенсіонер в будинку відпочинку знайомиться з пані свого віку і каже:
- Я - представник найдревнішої професії. Сплю за гроші.
- Що ???
- Сторож я...
Приходить якось чоловік додому п'яний. Дружина запитує:
-І де це ти був?
-У Іванових, в шахи грав.
-А чого від тебе горілкою смердить?
-А шо від мене шахами повинно смердіти?
Мюллер викликає Штірліца і каже:
- “Завтра комуністичний суботник, присутність - обов'язкова.”
Штірліц відповідає: - “Є” і, зрозумівши, що провалився, сідає за стіл і, не помічаючи здивованого погляду Мюллера, пише:
“Я, штандартенфюрер фон Штірліц, насправді є радянським розвідником.”
Мюллер, прочитавши цей рапорт, дзвонить Шелленбергу і каже:
- “Вальтер, зайдіть, поглянете, що ваші люди придумують, щоб на суботник не ходити.”
Дружина – чоловікові:
- Бачиш цю людину на фотографії?
- Так.
- О 6 вечора забереш його з дитячого садочку!
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.