Смачні рецепти вихідного дня
Плюшки с орехами
Состав на 10 штук: 160 мл. теплого молока, 2.5 ст. ложки сахара, ванилин по вкусу, 0.5 ч. ложки соли, 1 яйцо, 2-2.5 стакана муки, 2 ст. ложки растопленного сливочного масла, 1 ч. ложка сухих дрожжей
начинка: 200 гр. измельченных грецких орехов, 50-100 гр. сахара, 50-70 мл. сливок (10-20%), корица по вкусу
В теплом молоке растворить дрожжи, добавить размешанное яйцо с маслом, солью, сахаром и ванилином просеянную муку порциями, замесить гладкое тесто, переложить в смазанную растительным маслом миску, накрыть и убрать в теплое место на 1 час.
Орехи смешать с сахаром, корицей и сливками.
Подошедшее тесто разделить на 9-10 частей, сформовать плюшки (как это сделать можно посмотреть вверху по ссылке).
Плюшки выкладывать на застеленный пергаментом противень, смазать яйцом смешанным с молоком, духовку нагреть на 180 градусов, выпекать плюшки до золотистого цвета.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.