Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 грудня, 06:57:23

Анекдот дня! Гарного настрою!

12.12.2012   12:12Агенцiя

Ідеальний ранок: прокинувся, потягнувся, посміхнувся, перевернувся і... заснув!

- Кохана, дивись зірка з неба падає. Загадай бажання…
- Я хочу…..Я хочу щоб ми поженилися
- Ой, дивись, назад вверх полетіла.

У тебе заплітається язик? Ти ледве стоїш на ногах? Ти не можеш заснути без пляшки? Не переживай, адже тобі всього 2 рочки.

Викрали нового українця.
 Тащать його на озеро, мокають головою в воду, і питають:
 - Долари є?
 - Ні.
 - Євро є?
 - Ні.
 - Гривні є?
 - Мужики, ви або глибше мокайте, або довше тримайте бо нічого не видно.

- Ти впав?
 - Ні, блін, коліно засвербіло, вирішив об асфальт почухати.

Село на Заході України, 30-ті роки ХХ ст. До криниці підійшов чоловік і схилився, щоб випити води. Це побачив дід, підбіг і застерігає:
 - Чоловіче, не пий! Москалі воду отруїли!
 - Что ви гаварітє?
 - Я гаварю: пєй мєдленна, вада халодная, горла прастудіш.

80-річний дід скаржиться лікарю:
 - Пане лікарю, а що то в мене шумить в вухах після сексу?
 - То не шум діду, то аплодисменти.

Чоловік приходить додому і бачить за фіранкою босі ноги. До дружини:
 - Це що таке?
 - А що ти думаєш, що всі мої прикраси, шуби - це на твою зарплату?
 - Я питаю: Що це таке?
 - А квартира, машина - на твою зарплату?
 - Це що таке?
 - А як ти думаєш, чому ти отримав таку високу посаду?
 - Я востаннє запитую: Чому годувальник босоніж стоїть?!

Сидять чоловіки в лазні...дзвонить мобілка...один взяв трубку і відповідає:
 - Так, люба, що ти хотіла?...Шубу!?...Звісно можна!...Знаєш де гроші лежать?... Добре!...ще чобітки....та будь ласка!...Сумочку!?...та купуй!
 Вимикає телефон і говорить:
 - Пацани, чий телефон?

Офіцер-десантник США навчає новобранців:
 - Запам'ятайте, в українців теж є повітряний десант. Один їх десантник впорається з трьома такими, як ви. Врахуйте, у них є і морський десант. Один впорається з п'ятьма такими, як ви. І зарубайте собі на носі: в українців є якийсь стройбат, так там взагалі звірі, - їм навіть зброю не видають.

Так що там вирішили з кінцем світу: мені зимові чоботи купувати, чи я в осінніх доходжу?

 


 

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини