14 грудня - цей день в Україні та в світі
ДЕНЬ 294 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 294 RUSSIAN AGRESSION
14 грудня відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і Всесвітній день мавп.
Ще сьогодні – День випущення птахів душі, У США – День безкоштовної доставки, День смажених каштанів, День печива з підливою, День марсельської юшки та День штату Алабама. У Японії – День пам'яті 47 ронінів, В Індії – День енергозбереження.
Православне свято: День святого Наума, День пам'яті мученика Ананія Персіянина, День пам'яті праведного Філарета Милостивого.
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
26 квітня 1986 року сталася одна з найбільших аварій на атомних електростанціях – аварія на Чорнобильській АЕС (ЧАЕС).
Дата святкування – 14 грудня – день закінчення будівництва саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.
Міжнародний день мавп
Свято на честь цих тварин з'явилося як жарт серед студентів університету Мічигану. Один із студентів у 2000 році позначив у календарі дату 14 грудня як День мавп. Тоді жартівлива витівка завершилася жартівливим студентським святом. Однак жарт поступово переріс у традицію, а інтернет зробив її міжнародним.
Іменини: Антон, Дмитро, Наум, Порфирій.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.