Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 червня, 14:58:29

Гороскоп на наступний тиждень

13.11.2011   17:19Агенцiя

ОВНИ Фаза духовного відродження у розпалі. Мужайтеся духом, викорчовуйте егоїзм і відроджуйтеся на новому рівні! Любовний фронт — це місце доленосних подій. Будуйте взаємовідносини з обранцем на нових принципах, пристосовуючись до його вимог, миріться зі звичками, рвати узи заборонено, і по наказу долі до жовтня 2012 р. маєте рухатися в одній упряжці.

ТЕЛЬЦІ Під вашу гарячу руку краще не потрапляти, навколо вибухонебезпечна атмосфера, що негативно позначається на сімейних, робочих справах. Партнерські взаємини варто кардинально змінити, бо попереду поворот, за яким ваш союз, не вписавшись у віражі нових вимог долі, може зазнати драматичного краху.

БЛИЗНЯТА Магія вашого впливу на службовий колектив зросте. Втім, знайдіть золоту серединку й не переборщіть з психологічними маніпуляціями. Ризик насипати комусь сіль на рану — дуже великий. Ліпше заробляйте гроші, кар’єра — нині хлібне місце, будьте послужливі, з азартом трудіться, тоді не сядете на матеріальну мілину. А найголовніше, неодмінно любіть та шануйте благовірних!

РАКИ Романтична епопея у розпалі, стверджуйтеся в ролі любовної жриці чи героя-коханця, не жаліючи серця, душі, гаманця, фізичних сил. Ловіть кожну мить прекрасного і насолоджуйтеся сповна, проте розваги за чужий кошт протипоказані. Держіть курс на поліпшення мікроклімату в трудовому колективі, адже саме через колег, роботодавців завітають щасливі шанси.

ЛЕВИ Час перекувати мечі на орала, годі воювати — мерщій до роботи! Розпочинається трудова вахта (до липня), і вам треба наполегливо працювати. Любовні захоплення є нормальними (інакше серце закам’яніє), однак робити на них серйозну ставку не варто. В кар’єрі (з вересня до кінця року) йде благодатний рух назад, де, зрештою, посадові лаври знаходять невизнаних раніш героїв.

ДІВИ Рейтинг популярності в соціумі як практичної хазяйновитої фігури у вас високий. Спирайтеся на сімейні цінності, опікуйтеся духовною аурою в родині, не видирайтеся одержимо на кар’єрний олімп і борони вас Боже позичати гроші чи когось підкуповувати! В стосунках будьте тактовними, бо вжаливши когось безцеремонною критикою, ризикуєте підірватися на міні, закладеній власноруч.

ТЕРЕЗИ Зовні ви, як могутня неприступна скала, прагматична і принципова, і лише в процесі спілкування цей серйозний образ набирає чарівних благородних барв. Навіть незнайомі люди з радістю готові з вами розрадити душу, піти назустріч, поділитися досвідом. А оскільки фінансова тема нині актуальна, пильнуйте, аби гроші не стали яблуком розбрату. Однак не жалійте ніяких ресурсів, коли мова йде про істинну дружбу!

СКОРПІОНИ Дім та робота — ось епіцентри подій, де маєте покірливо лавірувати, приборкуючи Его. Хитромудро будуйте стратегію дій: де дружелюбністю, де тонким чуттям, а де і магією слова штурмуйте намічені цілі. І тільки в парі. Шлюбний обранець — це невід’ємна половинка, якій цього року дано Небесами набагато більше, ніж вам. Нехай кермують, з щирою довірою крокуйте з ними поряд — і все у вас складеться якнайкраще!

СТРІЛЬЦІ Якщо вас непокоїть майбутнє, мучить совість, картають розчарування в ідеалах, не влаштовуйте звинувачувальних істерик, а зійдіть з публічної (любовної) магістралі (там витає дух прокляття до кінця року) в тінь, побудьте наодинці з собою і розберіться в хитросплетіннях внутрішніх переживань. Нині відбувається чудодійний оздоровчий процес на всіх рівнях. Тільки не будьте боягузами, самостійність у прийнятті глобальних рішень — ось що від вас вимагається в критичні моменти.

КОЗОРОГИ Цього року ви фаворит долі, втім, аби не стати маріонеткою в руках друзів, коханих, підтримуйте здоровий баланс "беру-даю". Не розважайтеся за чужий рахунок, "халява" протипоказана, все маєте своєчасно сплатити! Отримали духовну поміч, вам зробили добру послугу — поверніть чим багаті, можна сердечним чи матеріальним еквівалентом. Інакше доля силою експропріює взяті надлишки. Моліться та славте Творця, той медитативний стан є цілющим, відкриває внутрішній зір, позбавляє ілюзій, захищає від гріховної нечисті.

ВОДОЛІЇ Бойова ділова конфронтація вже в минулому, на часі турбота за кар’єрне майбутнє, де яскраво актуалізуються всі плюси і мінуси професіоналізму. В офісі у вас прагматичні порадники, прислухайтеся до їх рекомендацій, що вбереже від необачних кроків. Опікайте родину, зміцнюйте дружні стосунки, саме через благородних високодуховних побратимів та домочадців цього року завітає удача. А ось малознайомих осіб обходьте десятою дорогою.

РИБИ Досягти досконалості ви здатні тільки на улюбленому терені, де можна реалізувати дарований природою талант та втілити творчі ідеї, які зараз б'ють щедрим ключем, підносячи діловий тонус, надихаючи на трудові подвиги. А ось заради великих заробітків кидатися стрімголов на штурм трудових вершин не слід. То демонічні спокуси, що поманять прибутками, а призведуть до руйнівних втрат

Інша версія:

Овен

Вас посетят новые идеи, которые внесут свои коррективы в интенсивный трудовой ритм. В отношениях с партнерами могут возникнуть определенные трудности. Разбираться, кто виноват, будете позже, а пока важно подумать, как безболезненно выйти из сложившейся ситуации. Постарайтесь уделить достаточно внимания близким, чтобы не создавать конфликтную ситуацию еще и дома. В четверг будут удачными поездки и командировки.

Телец

На этой неделе вам представится возможность обрести влиятельных знакомых, способных внести приятные перемены в вашу жизнь. Работа может поглотить большую часть времени и внимания. В понедельник необходимо действовать активно, иначе все может пойти наперекосяк, а от этого разовьется мнительность. Не спешите предлагать новую идею начальству - сначала убедитесь, что ее принятие не уплотнит ваш и без того напряженный график. В четверг возможна определенная несогласованность в взглядах с окружающими. Пятница будет располагать к активным действиям, в этот день желательно уделить больше времени личностному росту.

Близнецы

Вам будет везти на этой неделе. Причем как в игре, так и в любви, сколь бы парадоксально это ни звучало. Правда, игра предпочтительна не азартная, а актерская - тут вас будет ждать бешеная популярность. Вы можете позволить себе самые сумасшедшие выходки - все они будут иметь успех. Столь благоприятная ситуация складывается нечасто, поэтому проведите это время максимально приятным для вас образом. Близкие люди принесут радость. В конце недели вероятна продуктивная встреча в неформальной обстановке или удачная поездка.

Рак

Постарайтесь умерить свои амбиции. На этой неделе ваши эмоции будут слишком бурными, чтобы их кто-то воспринял всерьез. В то же время у вас появится шанс сплотить вокруг себя друзей и единомышленников. Вам необходимо адекватно оценить сложившееся положение и найти конструктивные методы для его улучшения. В середине недели вам, скорее всего, захочется избавиться от всего отжившего и начать жизнь заново - все в ваших руках. События этой недели изменят ваши родственные чувства, и вы проникнетесь благодарностью к близким.

Лев

Контакты, поездки, встречи - это лишь малая часть событий, которые произойдут на этой неделе. Осторожнее с новой информацией, особенно во второй половине недели. В среду будут удачными деловые встречи и подписание договоров. Знакомые могут сделать вам предложения, которые будут весьма полезны. Постарайтесь найти время для самообразования. Чрезмерная открытость может породить конфликт, однако постарайтесь не забыть, что доброта - это богатство. Друзья поддержат ваши идеи, и это даст вам уверенность в собственных силах.

Дева

На этой неделе стоит реально оценивать свои силы и окружающую действительность. На работе могут возникнуть проблемы, которые будет некому решить, кроме вас. При этом обстановка в коллективе может накалиться, и больше всего шансов ее разрядить - опять же у вас. Однако звезды обещают, что приложенные старания будут оценены по достоинству. Во вторник стоит опираться на свою интуицию, однако помнить, что, уступая и соглашаясь, вы больше приобретете, чем потеряете. В воскресенье постарайтесь сбросить напряжение, избавляясь от ненужного хлама, - тем самым вы освободите место для нового приобретения.

Весы

На этой неделе вы будете обеспечены симпатией и поддержкой друзей и единомышленников. Рекомендуется поменьше критиковать сослуживцев и более спокойно относиться к недостаткам окружающих. Для вас эта неделя - время подготовки своих замыслов, период вынашивания идей. Цените и уважайте свой труд, иначе вашим неумеренным альтруизмом и заниженным самомнением могут воспользоваться не слишком честные люди. В понедельник возможны интересные деловые встречи с новыми партнерами, но вас может подстеречь обман. В среду будьте внимательнее, не пропустите важной информации. В четверг вы смело можете рассчитывать на помощь друзей. В пятницу желательно отложить поездки и командировки. Самое время воплощать в жизнь свои честолюбивые планы.

Скорпион

На этой неделе вы сможете легко управлять ситуацией, однако можете слегка переусердствовать. Наступает время решительных действий, впереди осталось самое важное препятствие, но на этой неделе рухнет и оно - и тогда путь перед вами будет расчищен. Сейчас для вас не существует ничего невозможного, поэтому смело беритесь даже за самые трудные дела. В четверг не отвлекайтесь на мелочи, сосредотачивайтесь на главном и значимом. В субботу непременно надо провести много времени на свежем воздухе и активно отдохнуть - только не перегружайтесь физически.

Стрелец

Не делайте на этой неделе скоропалительных выводов и не торопитесь с однозначными оценками. В середине недели возможен некоторый спад активности в интеллектуальной сфере, но это временное явление. Нестандартный подход к ситуациям позволит справиться с любой проблемой, если, конечно, вам разрешат его применить. Обстоятельства в конце этой неделе могут потребовать от вас большого внимания к семейным делам и хозяйственным хлопотам. В воскресение возможны разногласия с родственниками из-за нарушения взаимных обязательств.

Козерог

Спешите реализовывать свои сокровенные мечты, так как эти дни открывают перед вами самые блестящие перспективы. Встречи и новые знакомства принесут пользу и успех, хотя и не сразу. На этой неделе стоит заложить фундамент для будущих свершений. Во второй ее половине придется доказывать начальству, что вы способны на многое. В незнакомой обстановке проявите разумную сдержанность, это позволит избежать недоразумений.

Водолей

Вам просто необходимо быть благоразумнее обычного в действиях и словах. Поиск золотой середины вообще должен стать основным вашим занятием на эти дни: малейшее отклонение от единственно верной сдержанной и продуманной линии поведения - и вас ожидают малоприятные последствия. В середине неделе может повыситься социальная активность, при этом появится возможность управлять сложившейся ситуацией, влиять на события в ближайшем будущем. Ваши решительные действия в пятницу обязательно увенчаются успехом. Встреча с друзьями в субботу сулит благоприятные перемены.

Рыбы

В целом неделя благоприятна для работы и творчества. Во многих областях жизни назревают важные для вас перемены. Вторник хорош для закладки фундамента для новых больших дел. В этот день вы с радостью будете выполнять творческую работу, не преследуя каких-либо корыстных целей. Во второй половине недели ваш авторитет заметно возрастёт, не надо будет согласовывать каждый свой шаг с руководством, свобода выбора останется за вами. Среда - замечательный день для встречи с друзьями, с которыми вы давно не виделись из-за своей загруженности. В четверг будьте внимательнее во всем - иначе не избежать потерь. Пятница может оказаться днем странствий и приключений.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини