Ніжинські травматологи лікуватимуть пацієнтів на сучасному обладнанні
У травматологічному відділенні міськлікарні встановили нове потужне обладнання. Минулого тижня міський голова Олександр Кодола і перший заступник міського голови Федір Вовченко відвідали міську лікарню.

Генеральний директор ніжинської міськлікарні Олександр Костирко ознайомив з роботою мобільної рентгенологічної системи італійського виробництва, придбану коштом міського бюджету. ЇЇ вартість складає майже 4 млн. гривень. Олександр Костирко запевнив, що апарат буде освоєний найшвидшими темпами, адже вже проводиться підготовка фахівців. У медичній галузі здоров'я та життя пацієнта на першому місці, кожна секунда - надважлива, а придбана установка дозволить економити дорогоцінний час.
Міський голова Олександр Кодола зазначив, що це найбільш потужне обладнання, придбане міською радою в цьому році для нашої лікарні. «Дане обладнання дасть серйозний поштовх для розвитку хірургічного і травматологічного напрямку у Ніжині. Як тільки система запрацює, жителі ніжинської та сусідніх громад будуть одразу проінформовані, щоб вони могли скористатися цією послугою в КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького». Адже ми працюємо для людей!», — наголосив міський голова Олександр Кодола.
Завідувач травматологічного відділення Геннадій Пруденко щиро подякував керівництву міста та лікарні за увагу до відділення.
Зі слів фахівців, на сьогодні це найпотужніше обладнання в області, яке надасть можливість робити більш складні операції. Подібні установки є лише у Чернігові.
Ніжинська міська рада
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)