Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 15:29:23

31 липня відзначається День безпородної собаки

31.07.2021   08:30Агенцiя

Вважається, що безпородні собаки мають краще, ніж у породистих собак, здоров'я. Ці липневі заходи у третьої декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

Дворняги, безумовно, заслуговують на увагу і визнання так само, як і представники чистих порід. Тож, якщо у вас є дворняжка, або ви дворняжка (що читає це), то знайте, що сьогодні - ваше свято!
 
За визначенням «дворняга», також званий «полукровка», - це собака змішаної породи. Порід «в суміші» може бути дві або більше. Власники чистокровних собак, та і публіка в цілому, схильні вважати їх менш цінними в багатьох відносинах. Але господарі дворняжок знають краще. Вони цінують унікальність своїх вихованців. І хоча на дворнязі немає дорогого цінника, для свого господаря вона безцінна. Крім того, дворняжки і не збираються щось комусь доводити. Ви не побачите їх на виставках у намаганні довести, що вони найкращі. Дворняжки вище за це!
 
Ми сподіваємося, що всім дворняжкам і їх власникам сподобається День дворняжки. Проведіть його, відпочиваючи і роблячи все те, що ви і ваша собака любите. І робіть це з високо піднятими головами!

Останні новини Чернігівщини

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

Митрополит Епіфаній звершив Божественну літургію в Катерининському соборі Чернігова 12:42

Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній сьогодні перебував у Чернігові.

Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів

Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів 12:26

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).

“Любов карпатських гір” у філармонійному центрі 12:24

Вечір у звичайному карпатському селі. Люди збираються на вечорниці — співають, хоровод водять, веселяться.

Валерій Власенко виборов бронзу чемпіонату Європи з паранастільного тенісу в Швеції 12:23

З 20 до 25 листопада у шведському місті Хельсінборг відбувається чемпіонат Європи ITTF European Para Championships 2025.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини