28 липня - день PR-спеціаліста
28 липня українські піарники відзначають своє професійне свято.
календар
У поки що неофіційний День PR-фахівців вшановують тих, завдяки кому раз у раз з’являються нові імена у сфері бізнесу, політики та мистецтва. Адже саме завдяки піарникам бренди та знаменитості опиняються на слуху, з’являються в ЗМІ, отримують увагу публіки.
PR-фахівці організовують прес-конференції, готують прес-релізи, домовляються з партнерами, дістають з-під землі потрібні контакти і щодня здійснюють неможливе. Якщо телефон не дзвонить, і на пошті немає нових листів, значить, десь плаче самотній піарник.
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).