5 книг, які допоможуть бути щасливим і знайти спокій у душі
Пропонуємо добірку для тих, хто шукає щастя та спокою, проте іноді губиться у хаосі сучасного світу.
На сторінках цих книг автори описують захоплюючу подорож на шляху до усвідомленого життя.
Вони підкажуть, як відчувати себе відкритим, успішним, натхненним і люблячим.
“На 10% більше щастя”, Ден Гарріс. 2021 р.

У книжці «На 10 % більше щастя» американський репортер і телеведучий Ден Гарріс розповідає про свій шлях до медитації. Це історія про те, як Ден знешкодив голос у своїй голові і зменшив стрес. У книжці його надзвичайно правдивий і розсудливий погляд на переваги медитації. Автор описує несподівану, веселу і глибоко скептичну подорож дивним світом духовності і знаходить спосіб стати щасливим. Він розповідає скандальні й не дуже подробиці з життя духовних лідерів, з’ясовує, що ж таке медитація, чи всім вона підходить та чи може вплинути на наше самопочуття.
“Самомотивація”, Андро Донован. 2019 р.

Цей посібник-натхнення допоможе здобути одну важливу річ, яку ми всі бажаємо віднайти у своєму житті. «Самомотивація» — це настільна книжка змін, що змушує вставати й негайно робити потрібне, а ще відчути життєву силу, мету та задоволення від життя. Щодо авторки, Андро Донован — відома в усьому світі й надзвичайно популярна фасилітаторка і спікерка. Вона вірить, що кожна людина може бути щасливою. Тож у книжці письменниця пише про те, як кожному почути своє «Я», відокремити власні бажання від нав’язаних суспільством і жити у злагоді передусім із собою та зі своїми внутрішніми “щурами”. Андро веде із читачем серйозну, але легку розмову, індивідуальну консультацію, яка допомагає розібратися у собі і зрештою досягти внутрішньої гармонії.
“Мистецтво зупиняти час. Практикум з усвідомленості для зайнятих людей”, Педрам Шоджай. 2020 р.

У цій книзі доктор східної медицини і міський монах Педрамом Шоджаєм навчає практиці розумного управління часом. Він розповідає, яких саме зусиль докласти, аби налагодити стосунки з часом та знищити бур’яни у своєму житті.
Книга розрахована на 100-денний курс, де ви щодня отримуватимете невеличкий урок і план дій. Останній включає час для роботи, рідних людей, улюблених справ і медитації.
Педрам наводить прості вправи на усвідомленість, розповідає, як використовувати гонги, щоби програмувати свої звички, як зменшити стрес, підвищити енергію та застосувати стародавню практику на уважність. Прийоми, що описані у цій книзі допоможуть тим, хто шукає шляхи до розслаблення, спокою і свободи.
“Великий потенціал. Припиніть гонитву за успіхом й отримайте більше щастя і гараздів”, Шон Ейкор. 2019 р.

Автор цієї книги — Шон Ейкор, один з провідних коучів зі щастя й успіху. Він відкриває таємницю того, як співпраця з іншими допомагає досягти свого Великого Потенціалу. Письменник доводить, що на вершині життя частіше опиняються ті, хто вміє спілкуватись, просити про допомогу та співпрацювати разом з іншими. Шон спирається на дослідження, проведені у багатьох країнах світу і пояснює, що шлях до щастя й успіху — не не спортивне змагання, а скоріше командна гра. У цій книзі ви знайдете такий собі мікс безлічі цікавих досліджень, розповідей автора, переконливих прикладів і, звісно ж, позитива.
“Не проґавте свого життя. Як по-справжньому бути тут і зараз”, Корі Мускара. 2021 р.

Багато хто з нас живе на автопілоті і навіть не уявляє, яке різноманіття може запропонувати нам життя. У цій книжці автор повертає нас до прекрасного і усвідомленого життя сьогоднішнім днем. Корі Мускара пропонує короткі медитації, уважні стратегії та легкі вправи. Він наводить багато концепцій, що надихають на роздуми, пропонує способи орієнтуватися у життєвій подорожі, щоб ми могли навчитися вільно рухатися крізь досвід, не замикаючись і не прив’язуючись до нього.
Автор пише про те, як віднайти щастя серед хаосу, аби наприкінці життя не жалкувати про згаяний час, пише про щастя бути дійсно присутнім у теперішньому, а ще навчає як зберігати спокій у безкінечній метушні життя.
добірку підготували у видавництві Фабула
спеціально для vsviti.com.ua
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.