1 листопада - Міжнародний день проектного менеджера
Професійне свято цього дня відзначається проектними менеджерами, головним завданням яких є послідовно і надійно вибудувати процес організації робіт з виконання конкретного проекту.
Навчений, грамотний проектний менеджер - це володар системи знань у галузі управління проектом у будь-якій сфері людської діяльності, яка має на меті отримання конкретного і, головне, ефективного результату. У тому числі і нематеріального.
Проектний менеджмент дуже сильно підвищує організаційні здібності людини. Волею-неволею він організує всі робочі процеси, ясно представляючи, які потрібні ресурси, скільки грошей і часу знадобиться для досягнення результату, яка відповідальність лежить на кожному з членів компанії. Одним словом, проектний менеджмент - це наше майбутнє, нові продукти і нові реальні горизонти.
До його переваг відноситься також і те, що скорочується час для видачі завдань, бо люди починають розуміти один одного з півслова, мислити одними категоріями. Наприклад, якщо сказано: потрібно побудувати ієрархічну структуру робіт, - то немає потреби довго і нудно роз'яснювати суть цього завдання.
Проектний менеджер - це людина, що однаково успішно може будувати атомну електростанцію, розробляти сучасний програмний комплекс або вирішувати інші, зовсім не пов'язані з двома першими завдання. Він послідовно і надійно вибудовує процес організації робіт по виконанню проекту, за якого кожен учасник проекту проводить єдину стратегічну лінію компанії.
Останні новини Чернігівщини
Фіксація та документування збитків агросектору – у діалозі з підприємцями 13:13
Днями на черговій онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу» говорили про фіксацію та документування збитків в аграрному секторі, спричинених збройною агресією російської федерації. Про практичні аспекти та механізми подання заяв розповіли представниці міжнародної благодійної організації Project Expedite Justice (PEJ).
Чернігівщина отримає 487,2 млн грн від уряду для підготовки до наступної зими в межах Плану стійкості регіону 12:48
Під час візиту Прем’єр-міністерки Юлії Свириденко на Чернігівщину минулого тижня начальник ОВА В’ячеслав Чаус представив План стійкості області.
Допомога сім’ям загиблих Захисників України та чернігівцям із пошкодженим житлом: чергові виплати 12:27
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення у рамках міських соціальних програм, що направлені на підтримку чернігівців, які постраждали внаслідок російської військової агресії.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 11:46
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
Чернігів отримав 15 одиниць спецтехніки для екстреного відновлення в межах спільного проєкту з JICA 11:24
Українські громади продовжують посилювати технічну спроможність для ліквідації наслідків обстрілів у межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції.