Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 жовтня, 04:28:40

Смачні рецепти вихідного дня

27.10.2012   14:03Агенцiя

Торт-десерт "Мозаика"

Для приготовления желейного торта «Мозаика» вам понадобится:
желе – 3 пачки разного цвета;
сметана – 400-500 гр;
сахар – 1 стакан (200 гр);
желатин быстрорастворимый – 20 гр;
молоко (или вода) – 150 мл.
Рецепт приготовления желейного торта «Мозаика»:

1. Готовим желе разного цвета отдельно друг от друга согласно инструкции, указанной на упаковке – высыпаем содержимое пакета в миску, заливаем кипятком и убираем в холодильник до полного застывания.
Примечание: воды следует налить немного меньше, чем написано на упаковке желе. Я вместо 2-х стаканов кипятка, указанных в инструкции, налила 1,5. Желе отлично застыло.

2. Разводим желатин в 150 мл. молока и даем постоять 20-30 минут для набухания.

3. Достаем из холодильника застывшее желе и режем ножом на неопределенные кусочки.

4. Сметану взбиваем с сахаром. Затем разогреваем набухший желатин до полного растворения (но! ни в коем случае не кипятим!), чуть остужаем и вливаем в подготовленную сметану. Хорошенько перемешиваем.

5. Добавляем в сметану разноцветные кусочки желе, перемешиваем и заливаем в слегка смоченную водой формочку.

6. Убираем торт в холодильник до полного застывания (лучше на всю ночь).

7. Когда застынет, достаем из холодильника, опускаем на 1-2 минуты в не очень горячую воду и переворачиваем на блюдо.
Примечание: формочку можно застелить пищевой пленкой,  тогда торт не придется опускать в горячую воду. Просто переворачиваем на блюдо и осторожно снимаем пленку.

8. Верх торта при желании можно украсить (особенно в том случае, когда под рукой нет красивой формочки).

Еще можно добавить кусочки бисквитного печенья или рулета, а можно выложить стенки формы печеньками. В общем десерт дает полный простор для фантазии и поиска именно своего фоирменного рецепта.

Приятного аппетита!

http://romantic-online.com

Останні новини Чернігівщини

Чоловіка, який вчинив розбій і заволодів 500 тис. грн, засуджено до 11 років 6 місяців позбавлення волі – задоволено апеляційну скаргу прокурора 17:49

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури Київський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокурора на вирок Деснянського районного суду міста Чернігова, яким 34-річного жителя Київщини визнано винним у розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб у особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 187 КК України).

Чернігівщина на екваторі І етапу олімпіадних змагань 17:12

Упродовж 25 – 26 жовтня 2025 року на Чернігівщині відбувся І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із хімії, німецької мови та географії, що стали екватором в графіку проведення олімпіад.

Рівень захворюваності на ГРВІ залишається нижчим за епідемічний поріг на 56,0%. 16:31

Рівень захворюваності на ГРВІ залишається нижчим за епідемічний поріг на 56,0%.

Ворогом здійснено чергову атаку на енергосистему області. 16:09

Вчора ворог здійснив чергову атаку на енергосистему Чернігівської області.

Водій з ознаками спʼяніння намагався втекти від патрульних 15:33

Сьогодні, близько 2-ї години, патрулюючи автодорогою М-01 (Київ — Чернігів — Нові Яриловичі), поблизу села Трисвятська Слобода, інспектори помітили автомобіль Chevrolet Lacetti, який рухався без державного номерного знаку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини