Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 квітня, 09:54:01

29 березня - Всесвітній день фортепіано

29.03.2021   07:56Агенцiя

Всесвітній день фортепіано - щорічне міжнародне свято, засноване групою однодумців на чолі з сучасним німецьким композитором та піаністом Нільсом Фрамом.

календар

календар

Від 2015 року це свято святкують у всіх куточках світу у 88-й день року (2021 року це 29 березня) - через кількість клавіш на інструменті, на честь якого створений цей день.

Щороку в рамках свята ентузіасти проводять різні заходи, концерти, вечірки та дискусії, а також пропонують взяти участь в акції “Подаруй фортепіано”. Під час акції власники інструментів, які не використовуються, віддають їх молодим музикантам, у яких немає своїх клавіш.

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини