Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 12:45:18

Підсумки туристичного сезону-2020 у Чернігові

26.10.2020   13:20Агенцiя

У Чернігові підвели підсумки туристичного сезону 2020 року. Начальник управління культури і туризму міської ради Олександр Шевчук 23 жовтня розповів про результати роботи в умовах карантину.

За його словами, найбільше українських туристів приїжджає у Чернігів з Київської області. Приїжджають відпочивати в обласному центрі й жителі нашого регіону: 40% від загальної кількості всіх туристів. Відвідують наше місто також туристи з Одеської, Миколаївської та Полтавської областей.

Найбільша кількість туристів – 67% - перебувають у місті один день, 9% - залишаються на два дні.

Серед іноземних туристів переважають росіяни, білоруси та французи. За період туристичного сезону до Чернігівського туристичного інформаційного центру звернулися 973 відвідувачі, які не тільки отримували інформаційну послугу, а й часто замовляли екскурсію по місту.

За період з січня по жовтень поточного року профільним управлінням та ТІЦ проведена й низка заходів. Зокрема, робота Казкового новорічного містечка, школи амбасадорів і гідів. А під час роботи в онлайн-режимі – реалізований проєкт про 12 відомих людей Чернігова, запрацював туристичний сайт міста, таксисти пройшли курси та стали Амбасадорами, розпочалася робота над гастросувенірами тощо.

Після послаблення карантинних заходів у місті працювали розважальні локації для дітей і дорослих. Найважливіше свято - День міста - цього року через трагедію з українським літаком і загальнонаціональний траур відзначали без гучних гулянь, хоча очікування були колосальні. Але частина намічених заходів була перенесена і все-таки проведена в інші дні, зауважив Олександр Шевчук.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини