Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 04:37:49

У Чернігові стартував пляжний сезон-2020. ФОТОрепортаж

09.06.2020   10:35Агенцiя

7 червня у Чернігові офіційно відкрили купальний сезон на міському пляжі «Золотий берег».

На офіційне відкриття завітав і чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Вітаючи присутніх, він побажав усім чернігівцям гарного літнього відпочинку на березі річки Десна й безліч позитивних вражень.

- Я впевнений, що відпочивати у Чернігові можна не гірше, ніж у будь-якій іншій країні. Важливо не вартість путівки, а настрій та позитив, з яким люди йдуть відпочивати. Бажаю віри в себе та наш рідний Чернігів! - сказав Владислав Атрошенко.

Завдяки гарній погоді та організаторам, свято проходить весело та яскраво. Управління культури та туризму спільно з управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради підготували низку цікавих та різноманітних заходів.

Протягом дня для гостей міського пляжу виступатимуть творчий центр «Арт-Войс», зразковий художній танцювальний колектив «Студія сучасного танцю «Бродвей», креативне творче об'єднання «Академія Зірок», клуб спортивного бального танцю «Нюанс», молода й талановита співачка Катерина Ковтун!

Серед артистів Міського Палацу культури імені В’ячеслава Радченка: муніципальний оркестр «Чернігів-Бенд», шоу-балет «ALLEGRO», солісти – Анжеліка Гальчук, Діна Лобур, Алла Гаркуша й Володимир Михайлов.

Палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді представлятимуть студія повітряно-спортивного еквілібру та акробатики «Олімпія», солісти - Роман Москаленко й Олександр Семченко.

Крім того, дітей розважали аніматори. Також проходили спортивні тренування, ігри з міні-футболу, баскетболу, тенісу та ін. Працювала фудзона.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Фото - Віктор Кошмал

Останні новини Чернігівщини

У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04

Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.

Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55

11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.