240 літрів українського смаколика від 5 команд куховарів Куліківщини
17 листопада Куликівка святкувала День селища і провело Конкурс куліша.
Змагалися 5 команд: Куликівської селищної ради, Територіального центру комплектування (військогового комісаріату), Управління освіти, культури, туризму, сім"ї, молоді і спорту, в.о. старост сіл громади, Центру культури і бібіліотеки.
Професійне жюрі присудило перемогу команді Куликівської селищної ради (суддівство було неупередженим - оцінювали по номерках, не знаючи команди).
Після підведення підсумків конкурсу усіх охочих частували кулешем.
240 літрів українського смаколика від 5 команд куховарів розлетілися як гарячі пиріжки за півгодини, повідомила Куликівська селищна рада.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.