Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 00:28:11

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 вересня

08.09.2019   09:15Агенцiя

Будьте уважні у цей період, не робіть необачних вчинків та скористайтеся всіма можливостями, що дарує вам Всесвіт. Другий тиждень вересня буде дуже насиченим для багатьох. 14 вересня на нас чекає повний місяць. Будьте особливо уважні у цей день і не робіть необачних вчинків. 15 вересня все зміниться, адже настане щербатий Місяць

 Овен (21.03—20.04). Самотні люди шукатимуть другу половину, однак через розбiрливiсть не зможуть знайти постійного партнера.
Дні: спр. — 9; неспр. — 13.
 
Телець (21.04—21.05). Фінансові питання не будуть настільки гострими, якщо у вас є деякi заощадження, що дозволяє не думати про завтра.
Дні: спр. — 10; неспр. — 11.
 
Близнюки (22.05—21.06). Ви вмiєте працювати, завдяки чому вдається заробляти пристойнi грошi. На деякi моменти доведеться викласти чималу суму, тож доведеться з цим змиритися.
Дні: спр. — 13; неспр. — 15.
 
Рак (22.06—23.07). Вам треба визначитися. Якщо намагатиметеся реалізуватися в кiлькох проектах, то можете не досягти нічого.
Дні: спр. — 12; неспр. — 14.
 
Лев (24.07—23.08). У вашому життi вiдбудуться деякi змiни. Це може бути нова посада або нова робота. Вихiднi радимо провести в родинному колi.
Дні: спр. — 14; неспр. — 15.
 
Діва (24.08—23.09). Не варто розраховувати на прихильність долі або чиюсь допомогу. Працюючи над новим проектом, ви зможете заручитися пiдтримкою iнвесторiв.
Дні: спр. — 9; неспр. — 10.
 
Терези (24.09—23.10). Варто навчитися прощати людей, це допоможе вам уникнути багатьох проблем. Умiйте визнавати помилки i першими йдiть на компромiс.
Дні: спр. — 13; неспр. — 14.
 
Скорпіон (24.10—22.11). Щоб налагодити особисте життя, доведеться зосередитися на людині, вiд якої ви хочете добитися взаємності. Ви можете навiть пожертвувати кар’єрою.
Дні: спр. — 14; неспр. — 15.
 
Стрілець (23.11—21.12). Сутички з конкурентами можуть закінчитися плачевно для вас. Якщо ви пройдете всі випробування, то зможете досягти успiху.
Дні: спр. — 11; неспр. — 12.
 
Козеріг (22.12—20.01). Можливi сiмейнi проблеми, тож треба шукати компромiснi рiшення. Це зможе врятувати сім’ю.
Дні: спр. — 13; неспр. — 14.
 
Водолій (21.01—19.02). Фінансове становище бажає кращого, тож купуйте лише речі, необхідні для досягнення конкретної мети.
Дні: спр. — 10; неспр. — 11.
 
 Риби (20.02—20.03). Бiзнес потребує додаткових коштiв, можливо, доведеться брати кредити. Якщо проявите кмітливість — залучите багатих iнвесторiв.
Дні: спр. — 15; неспр. — немає.

Інша версія:

ОВЕН За нинішніх обставин є шанс домогтися більш впливового становища. Можливий успіх у дослідженнях і розслідуваннях, реконструкції, переробці, аналізі фінансового становища та інвестиціях. Ви отримаєте відповіді, які шукаєте, за допомогою інтенсивної енергії, що оточує вас. Ви володієте всім необхідним, але не слід приймати це як належне.

ТІЛЕЦЬ Виникає бажання спілкуватися з партнерами, союзниками й з колегами. Вмієте привернути до себе оточуючих, особливо людей протилежної статі. Успішними виявляться зв'язки з громадськістю, спори, переговори, консультації та вирішення юридичних питань. Ви зумієте вчасно й до місця сказати потрібні слова, що дозволить отримати максимальну матеріальну вигоду, прибуток.

БЛИЗНЮКИ Гармонізація розумової діяльності, отримання потрібної інформації. Вашими вчинками рухає кохання, високі почуття, прагнення краси. Благородство, м'якість, поступливість, прийняття життя таким, яким воно є, дає можливість налагодити стосунки, полюбовно вирішити проблеми, створити атмосферу добра і довіри. Вас оточують приємні люди, маєте можливість займатися улюбленою справою, хобі.

РАК Багато відповідальних справ, важливих рішень, зустрічей, на які не можна спізнюватися. У вас з'явиться шанс відчути себе вимогливим батьком/дружиною, проявити деяку жорсткість у вихованні дітей. Ваш повсякденний обов'язок — вирішувати дуже складні питання. Може виникнути необхідність довгострокового планування, постановки вельми віддалених цілей і розробки етапів їхнього досягнення.

ЛЕВ Посилюється потяг до матеріальних цінностей, бажання заробити. Хороший період для виконавців й підлеглих. Поки не час проявляти лідерські якості й заявляти про себе. Зараз ви розважливі, розважливі, самокритичні. Підвищуються працездатність, працьовитість, відповідальність. Виникають ситуації, в яких ви змушені ретельно дотримуватися встановлених правил, виконувати інструкції та приписи.

ДІВА З'являються додаткові обов'язки. Може виникнути необхідність зайнятися пошуком роботи. Ви шукайте конкретну інформацію, часом втрачаючи час на її перевірки, навіть незважаючи на те, що надходить вона з перевірених джерел. Стаєте занадто пристрасними, дратуючи оточуючих. Думки зайняті роботою або здоров'ям, розмови також крутяться навколо цих тем. Сприятливі ділові поїздки або в санаторій. Читайте такожГороскоп для Діви: астролог назвавши суперсилу та слабкість людей під цим знаком Зодіаку

ТЕРЕЗИ Вам дуже хочеться досягти ідеалу в усіх сферах, отримати ідеального партнера. У крайньому разі — переробити вже наявного. Критицизм до дорогих людей, постійне бажання порівнювати з іншими, невдоволення навколишнім світом негативно впливає на стосунки з людьми, фінансові справи, зовнішність. Цей період відмінно підходить для наведення ладу у фінансах й домашньому господарстві. Можна зайнятися удосконаленням домашньої обстановки й робочого місця.

СКОРПІОН Хороший період для вирішення важливих ділових питань. Ви відчуваєте підвищення життєвих сил й енергії, у вас з'являються нові ідеї для творчого самовираження, ви лідируєте серед своїх друзів, колег. Можливо, колектив або начальство покладе на вас певні обов'язки, завдяки вдалому виконанню яких ви зможете просунутися кар'єрними сходами, отримати премію, нагороду або хоча б просто похвалу й вираження вдячності.

СТРІЛЕЦЬ Прагнення нав'язати свою волю, затвердити свою думку та інтереси може призвести до конфліктів з начальством, а компаньйони по бізнесу, партнери, колеги просто не зрозуміють вас. Через ризиковані рішення можна дійти до втрати довіри в оточуючих. Фізичне перенапруження й бурхливі емоційні прояви ведуть до фізичного та емоційного виснаження. Особливо обережними повинні бути люди зі слабким серцем й розладами мозкового кровообігу.

КОЗЕРІГ Знижується ваш емоційний тонус, загострюється почуття честі, обов'язку, відповідальності, самодисципліни. Можливість підтримати свій престиж і честь, зберегти бездоганну репутацію. Період несприятливий для будь-яких починань, крім справ, розрахованих на тривалу перспективу. Можливо, вступ на роботу за довгостроковим контрактом або участь у перших кроках серйозного наукового дослідження, проекту.

ВОДОЛІЙ Можливі різні сюрпризи, в тому числі й неприємні. Зараз все відбувається різко і несподівано, у тому числі зміна планів. Але не варто падати духом — несподіване везіння й раптові відкриття настільки ж ймовірні, як і мінливості долі. Зараз саме час продумувати нові проекти й починати роботу на перспективу. Цей період сприяє всьому новому, спрямованому в майбутнє. Оточуючим може здатися, що деякі ваші задумки нагадують мрії або фантастичні сценарії.

РИБИ Не найпростіші дні, а якщо до того ж ви не звикли вбудовуватися у потік, вам буде не дуже комфортно. Зараз набагато легше пристосовуватися до ситуації, ніж що-небудь змінювати. Це позначається на всіх сферах життя, не виключаючи й фінансову: активність знижується, з'являється бажання перекласти вирішення важливих питань на когось іншого, навіть собі у збиток. Час сприятливий для віддачі боргів у всіх сенсах. Ті, на кого ви робите ставку, можуть вільно чи мимоволі вас підвести.

джерело unian.ua, umoloda.kyiv.ua

Останні новини Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини 17:57

Протягом липня управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області прийняло до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 6,5 млн грн.

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев 17:39

Чернігівський апеляційний суд за участі прокуратури залишив без змін рішення Коропського районного суду області. У задоволенні апеляційної скарги фізичної особи, в якій ставилося питання про скасування рішення суду першої інстанції, суд відмовив.

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків 17:27

Слідчі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області склали обвинувальний акт стосовно організованої групи, що продавала наркотики безконтактним шляхом на території регіону, та направили його до суду.

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку 17:24

10 серпня о 12:42 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку, що у с. Кобилянка Чернігівського району.

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.