Відкрився табір "Перехрестя-2012"
Поблизу Чернігова у с. Количівка відкрився міжнародний табір молодіжного активу "Перехрестя-2012". Як повідомив начальник відділу у справах сім'ї та молоді Чернігівської міської ради В'ячеслав Голуб, табір зібрав майже 50 молодіжних лідерів з України, Росії та Білорусі.
табір "Перехрестя-2012"
За його словами, "Перехрестя" для Чернігова є традиційним і цього року табір проводиться усьоме. У ньому беруть участь представники громадських організацій, творчих колективів, органів студентського самоврядування. Вік учасників – від 18 до 28 років.
Програма молодіжного табору, що триватиме упродовж чотирьох днів, включає тренінги особистісного зростання, майстер-класи, зустрічі, семінари, "круглі столи", спортивні розваги тощо.
"Якщо ми влаштовуємо розваги для молодіжних лідерів, то вони теж мають розвивальну чи навчальну мету", - сказав В.Голуб.
Він також підкреслив, що проведення табору є результативним. Приміром, у Чернігові, як зазначив В.Голуб, змінено підходи до формування молодіжної політики – більше молодих людей, у тому числі і учасників табору, беруть участь у розробці документів з питань молоді, прийнятті "молодіжних" рішень. Учасники табору "Перехрестя" є переможцями конкурсу міні-грантів для громадських молодіжних проектів, який щороку проводить відділ у справах сім'ї та молоді.
В урочистостях з нагоди відкриття молодіжного табору взяли участь Чернігівський міський голова Олександр Соколов та начальник управління у справах сім'ї та молоді Чернігівської облдержадміністрації Оксана Сердюк.
Міський голова зауважив, що свого часу теж був активістом молодіжного руху і тому завжди підтримує позитивні ідеї творчих молодих людей. "На "Перехресті" народилася ідея конкурсу проектів молодіжних організацій і вона втілена у життя", - сказав О.Соколов. Гості взяли участь у розважальній програмі та поспілкувалися з молоддю.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме:1 дорожньо-транспортну пригоду та 11 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
17 листопада: цей день в Україні і світі 09:05
День 1363 Російська агресія - Day 1363 Russian aggression
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.