Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 вересня, 14:03:25

Відкрився табір "Перехрестя-2012"

29.08.2012   07:08

Поблизу Чернігова у с. Количівка відкрився міжнародний табір молодіжного активу "Перехрестя-2012". Як повідомив начальник відділу у справах сім'ї та молоді Чернігівської міської ради В'ячеслав Голуб, табір зібрав майже 50 молодіжних лідерів з України, Росії та Білорусі.

табір

табір "Перехрестя-2012"

За його словами, "Перехрестя" для Чернігова є традиційним і цього року табір проводиться усьоме. У ньому беруть участь представники громадських організацій, творчих колективів, органів студентського самоврядування. Вік учасників –  від 18 до 28 років.

Програма молодіжного табору, що триватиме упродовж чотирьох днів, включає тренінги особистісного зростання, майстер-класи, зустрічі, семінари, "круглі столи", спортивні розваги тощо.

"Якщо ми влаштовуємо розваги для молодіжних лідерів, то вони теж мають розвивальну чи навчальну мету", - сказав В.Голуб.

Він також підкреслив, що проведення табору є результативним. Приміром, у Чернігові, як зазначив В.Голуб, змінено підходи до формування  молодіжної політики – більше молодих людей, у тому числі і учасників табору, беруть участь у розробці документів з питань молоді, прийнятті "молодіжних" рішень. Учасники табору "Перехрестя" є переможцями конкурсу міні-грантів для громадських молодіжних проектів, який щороку проводить відділ у справах сім'ї та молоді.

В урочистостях з нагоди відкриття молодіжного табору взяли участь Чернігівський міський голова Олександр Соколов та начальник управління у справах сім'ї та молоді Чернігівської облдержадміністрації Оксана Сердюк.

Міський голова зауважив, що свого часу теж був активістом молодіжного руху і тому завжди підтримує позитивні ідеї творчих молодих людей. "На "Перехресті" народилася ідея конкурсу проектів молодіжних організацій і вона втілена у життя", - сказав О.Соколов. Гості взяли участь у розважальній програмі та поспілкувалися з молоддю.

Останні новини Чернігівщини

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному 15:07

Поліція розслідує обставини дорожньо-транспортної пригоди в смт Березна, внаслідок якої загинула 66-річна чернігівка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 22 вересня по 8:00 23 вересня 2022 року

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру 14:53

Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року 21 вересня було встановлено Міжнародний день миру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини