Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 16:52:36

У Чернігові відкрили інклюзивну креативну студію для молоді "MICS 4U"

20.07.2019   12:19Агенцiя

У Чернігівському обласному молодіжному центрі днями запрацювала сучасна інклюзивна креативна студія для молоді «MICS 4U». Майданчиком для її роботи став інклюзивний освітній простір «Арсенал ідей».

Відвідують студію 20 осіб віком від 14 до 32 років, серед яких є й ті, хто мають інвалідність.

Як повідомила директорка обласного молодіжного центру Ірина Сімонова, саме така, міксована, група сформована невипадково. Це дає можливість враховувати інтереси людей з фізичними обмеженнями, допомагати їм активно долучатися до суспільного життя.

Для учасників студії передбачена чотиритижнева програма. Відбуватимуться заняття з арт-терапії. Також студійці вивчатимуть графічний дизайн та спробують вести власні блоги. Окрім того, для них організують мотиваційні зустрічі у «Мистецькому арсеналі» в Києві.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду. Його загальна вартість – майже 402 тисячі гривень.

Проєкт пройшов відкритий конкурс за програмою «Інклюзивне мистецтво» в розділі «Індивідуальні проєкти» і зайняв 3 місце. Варто зауважити, що всього на конкурс подали заявки 148 учасників.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.