Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 09:20:55

У Чернігові розпочав роботу "Клуб цифрової естетики"

03.11.2011   12:52

В епоху цифрових технологій, коли у кишені можна носити кілька десятків, а може й сотень книжок, а поширення інформації залежить лише від швидкості Інтернету та надійності зв'язку, бібліотеки крокують разом з новітніми технологіями і шукають нові можливості залучення читачів та популяризації своєї діяльності.

Так в обласній бібліотеці ім. Короленка вже давно працюють курси по навчанню комп'ютерній грамотності та роботі з Інтернетом. Вже проводяться тренінги по створенню власної web-сторінки. А днями було започатковано "Клуб цифрової естетики". Цей клуб є одним із проектів бібліотеки та особистою ініціативою її працівника Віталія Доценко.

Під час засідання клубу його учасники будуть навчатися основам роботи з фотографіями, їх обробці та вдосконаленню. Також планується проводити групові обговорення на культурологічні та інші тематики, заняття з оволодіння графічним редактором, а також запрошення спеціалістів для проведення презентацій та майстер-класів по цікавим учасникам напрямам.

"Мета - популяризація ролі бібліотеки в житті громади, розширення стандартної місії бібліотеки як книгосховища, до місця, де збираються люди за інтересами, а також впровадження концепції "чітачацентрізма", коли задоволення інтересів і запитів читача стають основним напрямком діяльності бібліотеки", - пояснює свою ідею Віталій Доценко.
На його думку створення такого клубу є експериментом по створенню та втілення в життя новітніх сучасних послуг бібліотеки.

Щодо учасників, то всі вони прийшли з різними цілями: хто навчитися, хто поспілкуватися на цікаві теми, але головне, що всіх об'єднує, - це бажання додати в своє життя яскравих фарб та позитивних емоцій від творчості.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою 20:06

Співробітники Чернігівського райуправління поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю викрили 34-річного мешканця Чернігова, який розповсюджував наркотики шляхом «закладок».

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення 19:59

Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов прокуратури, заявлений в інтересах Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу 19:48

Все більше клієнтів команди постачальників ТВІЙ ГАЗЗБУТ, до якої входить ТОВ «Чернігівгаз Збут», користується можливістю сплачувати за електричну енергію та її розподіл через постачальника.

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні 19:44

Нова пошта розпочинає проєкт реновації відділень по всій Україні, як поштових, так і вантажних, щоб надати можливість українському бізнесу працювати під час війни та підвищити комфорт для своїх клієнтів.

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців...

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців... 19:40

Ще 361 особу залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 653 -скеровано на професійне навчання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини