Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 16:58:13

Вихідні у квітні 2019: коли Великдень та скільки будемо відпочивати

30.03.2019   07:42Агенцiя

Чотири дні поспіль відпочиватимуть українці у квітні.

У квітні 2019 року в Україні будуть додаткові вихідні на честь свята Великодня, яке цьогоріч припадає на 28 число.

Загалом у другий місяць весни українці відпочиватимуть 10 днів.

Так, згідно з рекомендаціями Кабміну, в Україні буде чотири вихідних поспіль у квітні - з 27 по 30 число, один день, 30-те (вівторок), доведеться відпрацювати у суботу, 11 травня.

Календар вихідних у квітні: - 27 квітня - субота, вихідний; - 28 квітня - неділя, Великдень, вихідний; - 29 квітня - понеділок, вихідний на честь свята Великодня; - 30 квітня - вівторок, вихідний, який доведеться відпрацювати у суботу, 11 травня.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини