Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 16:23:22

3 лютого - Всесвітній день вільного кохання

03.02.2019   09:20Агенцiя

Щорічно 3 лютого в багатьох країнах відзначається незвичайне свято – Всесвітній день вільного кохання. Досі невідомо, хто став ініціатором цього Дня. Головна мета цієї дати - звернути увагу суспільства, урядів на традиційні цінності відносин.

Примітний той факт, що за короткі терміни ідея свята отримала підтримку і широке поширення по всьому світу.

Вже традиційно у святкуванні беруть участь прихильники вільних відносин. Ще до заходів у цей День приєднуються профільні Інтернет-ресурси, громадські організації та компанії, які надають послуги для прихильників дійства.

Варто відзначити, що учасники заходу обмінюються партнерами. Готелі влаштовують акції для шанувальників дійства. На різних телевізійних каналах транслюють передачі про вільне кохання. На шоу виступають медичні фахівці. Вони розповідають про переваги та небезпеки подібних практик

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

Наша мета – ще більше укриттів для садочків та шкіл Чернігівщини: БФ «Янголи Свободи» – на зустрічі з командою ОВА 09:29

Днями представники Міжнародного благодійного фонду «Янголи Свободи» зустрілися з заступником голови Чернігівської ОДА Іваном Ващенком.

На Чернігівщині вже зібрали понад половину ранніх зернових 08:46

На Чернігівщині триває жнивна кампанія. Станом на 6 серпня аграрії області обмолотили 219,2 тисячі гектарів сільськогосподарських культур.

12 серпня: цей день в Україні і світі 08:19

День 1630 Російська агресія - Day 1630 Russian aggression

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини