Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 вересня, 07:03:07

Порада дня. Забудьте про проблеми і все зміниться на краще

02.11.2011   12:29Агенцiя

Не кажіть нікому, що у Вас "ПРОБЛЕМИ", кажіть краще, що у Вас "ТИМЧАСОВІ ТРУДНОЩІ". І тоді Ви побачити, як ці труднощі швиденько покинуть Ваше життя. Все буде добре!

Забудьте в своем лексиконе о слове проблемы - превратите их во временные трудности.
И тогда вы освободите место для успехов в вашей жизни.

Комментирует Анна Жарая, кандидат педагогических наук, доцент кафедры биологических основ физвоспитания и спорта ЧНПУ:
- Есть слова, которые привносят в нашу жизнь негативное влияние. Часто можно слышать от людей выражения типа "У меня столько проблем", "у меня такие проблемы" и т.д. И действительно, такие люди обрастают неприятностями и проблмами со всех сторон. Слова "БЕДА", "ПРОБЛЕМА", "НЕТ" накладывают отпечаток на стереотипы мышления. Таким образом, мы привлекаем негатив в повседневную жизнь. Если хотите поделиться, то замените эти слова на "ВРЕМЕННЫЕ ТРУДНОСТИ" (а временное все проходит) или просто употребляйте слова без "НЕТ". Например, вместо "У МЕНЯ НЕТ ДЕНЕГ" скажите "У МЕНЯ НЕДОСТАТОЧНО ДЕНЕГ", тогда частичка "НЕ" в отличие от "НЕТ" по принципу "а Баба Яга против" отпечатается в Вашей жизни как "ДОСТАТОЧНО".

 

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп 14:15

Дослідники не втомлюються сперечатися, де вперше з’явився суп лагман — у Китаї, Узбекистані чи Туркестані. Втім, любителям азійської кухні ця плутанина тільки на руку. Адже рецепти, якими славиться кожна з країн, мають свої відмітні риси. Отже, можна насолоджуватися не однією чудовою стравою, а кількома її варіаціями.

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року 14:06

З 3 жовтня Венера, планета кохання та комфорту, переходить у знак Діви до 28 жовтня, тут у неї слабкий статус. Значно зменшуються романтичні пориви, на зміну пристрасті приходять стриманість і розсудливість.

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.