Шановні жителі Чернігівщини!
2018 рік для кожного з нас був по-своєму непростим: аварія на колекторі в Прилуках, повінь у Чернігові, вибухи в Ічні, введення воєнного стану.
Проте всі ці критичні події допомогли нам з вами проявити одну просту, але дуже важливу рису – здатність гуртуватись, коли ближній у біді.
Значні кошти на відновлення інфраструктури в Ічні було виділено з державного та обласного резервів, допомогу нам надали Харківська, Миколаївська, Полтавська, Одеська та інші області країни.
Майже кожен з вас також надав підтримку постраждалим ічнянцям – хто копійкою, хто продуктами харчування, хто одягом, хто робочими руками.
Саме завдяки спільним зусиллям відновлені заклади соціальної сфери в Ічнянському районі, місцеві жителі зустрічатимуть новорічні свята у відбудованих після вибухів домівках.
Це і є результат злагодженої командної співпраці.
Нам є чим пишатись.
У 2018 році Чернігівщина стабільно утримувала позиції в трійці лідерів серед областей країни за темпами децентралізації.
Наші аграрії знову зібрали рекордний для себе врожай зерна.
Придбано житло для 29 осіб з числа дітей-сиріт та чотирьох дитячих будинків сімейного типу.
В обласному онкодиспансері запрацював лінійний прискорювач – надсучасне обладнання для лікування онкохворих. Це, до речі, також стало можливим за підтримки кожного з нас із вами.
В області запрацювала Нова українська школа, триває медична реформа.
Багато чого зроблено. Але й попереду чимало роботи.
Віра у свої сили, в рідну землю і віра один в одного – це наша з вами сила.
Вітаю вас, дорогі мої земляки, з Новим роком і Різдвом Христовим.
Бажаю миру, здоров’я, добробуту кожному з вас та Божого благословення.
Радісних свят!
Слава Україні!
З повагою
голова Чернігівської обласної
державної адміністрації
Олександр Мисник
Останні новини Чернігівщини
Чернігівський рибоохоронний патруль підводить підсумки нерестової кампанії 2025 року 15:39
З 1 квітня по 30 червня 2025 року на водоймах Чернігівської області тривала нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 16 чернігівців 15:04
Чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, затверджені виконавчим комітетом Чернігівської міської ради 9 липня.
«Діалог влади та бізнесу»: на Чернігівщині обговорили шляхи подолання дефіциту робітничих професій та економічних бар’єрів 14:37
Чергова онлайн-зустріч регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу» відбулася сьогодні. Серед основних питань – подолання кадрової кризи у виробничих галузях та підтримка регіонального підприємництва.

Нардеп Олена Шуляк: Завдяки реформі цифровізації доступ до високошвидкісного інтернету вперше отримали понад 3000 українських сіл 14:16
Загальний економічний та антикорупційний ефект від реформи цифровізації, яку почали впроваджувати в 2019 році, вже перевищив 66 млрд грн.
На прикордонні Чернігівщини внаслідок ворожої атаки постраждала цивільна жінка: поліція документує наслідки 13:42
Сьогодні вранці у прикордонній Сновській громаді Корюківського району ворожий дрон поцілив у 54-річну жінку, яка їхала мопедом.