Дорогі українці! На порозі Нового року ми традиційно поринаємо у недавнє минуле, згадуємо те, що найбільше закарбувалося в пам’яті
Рік 2018-й не був легким і безхмарним. Нас не оминули біль втрат, гіркота розчарувань, проблеми та невеселі роздуми.

Але в житті кожного з нас були і прості людські події та почуття: радість зустрічей, світло любові, родинна і дружня підтримка. Події та почуття, які допомагають жити, любити, вірити, творити світ і робити його кращим.
Найголовніше: як би нас не намагалися роз’єднати, розсварити, усамітнити – ми дедалі більше почуваємося Народом, об’єднаним прекрасною країною, славною історією, прагненням справжньої незалежності, гідної долі й чесної влади.
Нині настає час боротьби не одне проти одного, а за Україну. Настає пора єднання порядних і чесних людей, для кого найголовніше – честь і любов до України.
Нехай рік 2019-й принесе нашій рідній країні та всім нам добрі зміни, з яких почнуться благодатне оновлення, втілення задумів і сподівань, впевненість у майбутньому.
Нехай мир і добробут запанують у кожному куточку нашої прекрасної землі, в кожній родині.
Нехай ясна Різдвяна зірка осяває Ваші оселі й серця, сповнюючи їх теплом і даруючи світлі помисли, мрії й почуття.
Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.