Діти мріють про мир
«Солодкі мрії дитини про мир» – під такою назвою 23 грудня у Чернігові відбулася благодійна новорічна акція.

Захід проведено за особистої ініціативи голови Чернігівської ОДА Олександра Мисника.
В Обласному молодіжному центрі діти вчилися виготовляти святкові шоколадні подарунки. Потім передали їх для своїх ровесників, чиї батьки загинули під час бойових дій на сході України, та бійців Операції об’єднаних сил. Захисникам країни вони також написали різдвяно-новорічні листи з привітаннями.
Виготовлене всі небайдужі мали змогу купити під час благодійного ярмарку на центральній площі міста. За виручені кошти бійцям ООС придбають теплу білизну.
Привітала учасників заходу заступник голови ОДА Наталія Романова.
Передати всі подарунки адресатам допоможуть дружні громадські організації «Єдина родина Чернігівщини» та «Родина воїна».
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.