Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 03:32:25

Смачні рецепти вихідного дня: банановий кекс

02.12.2018   14:01Агенцiя

Кекс тільки ще готується, а будинок вже наповнюється чудовим ароматом. Аромат випічки з бананом і корицею створює відчуття щастя і гармонії. Це диво якесь !!!

ІНГРЕДІЄНТИ: банани - 3 шт., яйця курячі - 2 шт., маргарин - 150 г, цукор - 150 г, борошно - 250 г, кориця мелена - 1 ч. л., розпушувач - 1 ч.л., горіхи - 1 жменя

Крок 1
Підготувати продукти. Рецепт гарний тим, що для нього краще використовувати переспілі банани. Маргарин поставити на 30 секунд в мікрохвильову піч, щоб він став м'яким. Розтоплювати його не треба.

крок 2
Один банан розрізати навпіл уздовж для прикраси. Решту розім'яти виделкою.

крок 3
До бананів додати яйця.

крок 4
Всипати цукор і м'який маргарин. Розмішати суміш віночком.

крок 5
Борошно просіяти разом з корицею і розпушувачем.

крок 6
Всипати жменю рубаних горіхів і замісити тісто.

крок 7
Форму для випічки змастити олією. Можна попередньо вистелити її папером для випічки. Перекласти тісто. Постукати формою про робочу поверхню щоб тісто рівномірно розподілилося. Зверху укласти обидві половинки підготовленого банана. Випікати кекс в духовці, розігрітій до 180 ° C близько 1 години. Готовність перевірити лучиною.

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини