Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 15:52:36

23 листопада - День без покупок

23.11.2018   07:57Агенцiя

Напередодні різдвяних розпродажів, наприкінці листопада в п’ятницю після Дня подяки в усьому світі відзначається День без покупок (Buy Nothing Day).

Автором ідеї Дня є рекламіст Тед Дейв, переконаний, що "реклама обманює, коли обіцяє, що ми станемо щасливішими, якщо придбаємо більше речей". Мета цього дня - дати зрозуміти людству, що крім товарів, у світі є багато більш цінних і цікавих речей.

День без покупок відзначають в Голландії, Великобританії, Канаді, Фінляндії, Польщі, Словенії, Німеччини, Ірландії, Норвегії, Бельгії, Австралії, Швеції, США та багатьох інших країнах. Свято є своєрідним протестом проти надмірного споживання в розвинених країнах і проти нерівності в світі.

Для того щоб приєднатися до святкування треба лише не робити в цей день покупки і не ходити по магазинах.

В 2018 році День без покупок припадає на 23 листопада.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські теплоенергетики долучилися до ліквідації наслідків атак на енергосистему Києва 10:58

Зведена бригада у складі 12 спеціалістів КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» працює зараз у місті Києві з метою надання допомоги у ліквідації наслідків масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Чернігівські медійниці вчились впевнено триматися в кадрі у Медіабазі ІМІ 10:47

Практичні вправи, спрямовані на те, щоб природно почуватися перед камерою, відпрацювали медійниці Чернігова під час майстеркласу з акторської майстерності. Захід організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки»

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки» 10:45

Український ветеранський фонд Мінветеранів запускає нову грантову програму для ветеранів і ветеранок. Переможці можуть отримати фінансування для старту або розвитку свого бізнесу в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32

Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини