Апельсиновий торт
Смачного!
Ніжний та легкий фруктовий торт. М"якенький та соковитий. Цей домашній торт поєднує в собі пухкий апельсиновий бісквіт, сметанковий крем, соковиті шматочки апельсину та прохолодне желе...Смакота! Крім того, апельсиновий торт дуже просто приготувати в домашніх умовах.
Інгредієнти:
Апельсиновий бісквіт
яйця 5 шт.
цукор 3/4 скл.
мука 1 скл.
порошок до печива 1 ч.л.
олія 2 ст.л.
цедра з 1 апельсину
Сметанковий крем
сметана 600 г
цукор 1 скл.
ванільний цукор 1 п.
згущувач до сметани 2 п.
Додатково
апельсини 2 шт.
апельсинове желе 1 п.
Як приготувати
Апельсиновий бісквіт. 5 білків збити в піну, додати 3/4 скл цукру, збити, додати 5 жовтків, збити, додати 2 ст.л. олії, цедру з 1 апельсина, 1 скл. муки, 1 ч.л. порошку до печива. Все перемішати з допомогою міксера. Вилити тісто в змащену та застелену пергаментом форму. Випікати при температурі 190 град 1 год 10 хв. Можна також пекти торт в мультиварці. Тоді виливаємо тісто в змащену маргарином чашу мультиварки, закриваємо кришкою, вмикаємо режим "Випічка" на 1 год 30 хв.
Бісквіт виходить високий, тому ділимо його на 4 частини.
Апельсинове желе. Тут все просто: 1 п. апельсинового желе розчиняємо у 0,3 л кип"ятку, виливаємо у посудину з широким дном. Залишаємо охолонути.
Сметанковий крем. 600 г сметани (можна магазинну) збити з 1 скл. цукру + 1 п. ванільного цукру + 2 п. згущувача до сметани.
2 апельсини очищуємо від шкіри та нарізаємо "кубиками".
Збираємо торт, змащуючи кожен корж кремом та викладаючи поверх крему шматочки апельсину. Зверху на крем викладаємо шматочки апельсинового желе. Залишаємо торт у холодильнику на кілька годин, щоб пропитався.
http://home-recipes.com.ua/recipes/open/apelsinovij-tort.html?fbclid=IwAR3Nkg5LgLV6RljP1a5nBztEFCR3zmVD_N-it70OLyZi1WC3ohX87oZvJ2g
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.