29 жовтня - День працівників служби позавідомчої охорони МВС
Історія позавідомчої охорони веде відлік з 29 жовтня 1952 року, коли Рада Міністрів СРСР прийняла Постанову «Про використання в промисловості, будівництві та інших галузях народного господарства працівників, що вивільняються з охорони, і заходи по поліпшенню справи організації охорони господарських об’єктів міністерств і відомств».
Цим актом було встановлено, що при органах внутрішніх справ в республіках, крайових і обласних центрах, а також у великих містах республіканського, крайового і обласного підпорядкування створюється позавідомча зовнішня сторожова охорона, в обов’язки якої входить охорона господарських об’єктів, незалежно від їх відомчої приналежності.
Саме тому сьогодні позавідомча охорона МВС і носить таку незвичайну, на перший погляд, назву.
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).