Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 22:05:00

Гороскоп на наступний тиждень

22.07.2012   11:38Агенцiя

Овен (21.03–20.04). На початку тижня вас чекає сюрприз. У цей час збiгатиметься все можливе i неможливе. Нарештi проясняться заплутанi ситуацiї, таємне стане вiдомим.

Дні: спр. – 29; неспр. – 27.

Телець (21.04–21.05). Яким чином скористатися вдалим часом, вирiшувати саме вам. У будь–якому випадку не залишайтеся осторонь, дiйте, активно проявiть себе в соцiумi.

Дні: спр. – 24; неспр. – 23.

Близнюки (22.05–21.06). Тиждень буде сповнений напружених моментiв. Вiддайте перевагу найважливiшим справам, iнакше, як кажуть, за двома зайцями поженешся – жодного не спiймаєш.

Дні: спр. – 25; неспр. – 27.

Рак (22.06–23.07). Образа на всiх i вся може суттєво ускладнити вам життя. Не забувайте якщо не можна змiнити ситуацiю, треба змiнити ставлення до неї. Захоплення налаштують вас на позитив.

Дні: спр. – 28; неспр. – 26.

Лев (24.07–23.08). На початку тижня ви зможете зрушити гори, от i направляйте енергiю на мирнi справи, на те, що потребує активних сил i швидкого вирiшення. У вихiднi краще не планувати поїздки.

Дні: спр. – 27; неспр. – 24.

Діва (24.08–23.09). Вiвторок–середа будуть вдалими для вас. Використовуйте вiльний час не тiльки для успiшного вирiшення дiлових питань, а й для розвитку своїх талантiв та нових знайомств.

Дні: спр. – 24, 25; неспр. – 27.

Терези (24.09–23.10). Перша половина тижня може видатися хмарною через конфлiкти i невдоволення переважно з вашого боку. Прагнучи досконалостi, не забувайте про буденнi справи.

Дні: спр. – 28; неспр. – немає.

Скорпіон (24.10–22.11). Якщо ви готовi на подвиги, час дiяти. Ви впораєтеся з авралом на роботi, але домашнi справи можуть обернутися конфліктами.

Дні: спр. – 26; неспр. – 28.

Стрілець (23.11–21.12). Друга половина тижня обiцяє прихильнiсть оточуючих. Вашi заслуги достойно оцiнять, але не зайвим буде перестрахуватися в бізнесі. Остерiгайтеся сумнiвних знайомств.

Дні: спр. – 25; неспр. – 23.

Козеріг (22.12–20.01). У середу–четвер емоцiї заважатимуть здiйснити плани. Не йдiть на поводу у почуттiв, бiльше довiряйте розуму. Дiтям та родичам знадобиться ваша допомога.

Дні: спр. – 29; неспр. – 24.

Водолій (21.01–19.02). У першiй половинi тижня варто вiдмовитися вiд поїздок i переговорiв. Висока вiрогiднiсть, що вашi слова неправильно зрозумiють, нагадають давнi помилки.

Дні: спр. – 25; неспр. – 27.

Риби (20.02–20.03). Будьте готовi до сюрпризiв долi, подiї розвиватимуться неочiкувано для вас. Наприкiнцi тижня знижуйте активнiсть, радимо підлікуватися. Можливi несподівані фiнансовi надходження.

Дні: спр. – 28; неспр. – 26.

ОВНИ, любов, творчість, романтика наповнять ваше буття благодаттю, живіть зі святом в серці, і робіть всіх, кого послала доля, щасливими. Якщо налаштовані побавити себе любих, порозважатися з шиком – буде горе гаманцю. Гроші полетять на вітер, однак за задоволення треба платити – не переймайтеся, згодом заробите. Влаштувати особисте життя поталанить лише тим, хто не пурхає метеликом в пошуках гармонійної пари, а ставиться серйозно до захоплень, цінує подружнього обранця. Цемент союзу – це любов плюс взаємні інтереси та спільна ціль, до якої ви злагоджено рухаєтеся, вкладаючи сили та реалізуючи таланти. Шануйте супутника, це грамотна, всебічно обізнана, сильна, вольова і принципова особистість з якою вам ніколи не буде скучно.

ТЕЛЬЦІ, звити затишне комфортабельне сімейне гніздо, яке стане надійною гаванню, і де ви почуватиметеся престижною королевою, яку рідні боготворять –ось ваше завдання. Згуртуйтеся з домочадцями та організовано займіться сімейним благоустроєм. В оселі все має бути красиво, вишукано, з розмахом. Влаштовуйте сімейні торжества, запрошуйте гостей. Емоційні присрасті тримайте під контролем, що застрахує від конфліктів. На роботі у вас теж має бути власний суверенний простір, працюйте з радістю, не рахуючись, що робите набагато більше за інших, доля все компенсує з лихвою.

БЛИЗНЯТА, завдяки яскравій особистій харизмі вам підвладні всі вершини, дорога буде уквітчана любовю людей, тому не розпорошуйте цю божественну енергію на байдикування! Спілкування з людьми високої духовної культури, процедура захоплююча і цікава, збагачує вас. Допитливість є фундаментальним джерелом мотивації дій, заряджає ентузіазмом, звеличує дух, штовхає на подвиги. Тільки не нашкодьте службовим справам! Бажано не ігнорувати новими знайомствами, їм судилося зіграти доленосну роль у майбутньому і передусім на сердечному фронт.

РАКИ, крутіть таємні романи (чоловікам), живіть повнокровним буттям, оптимально узгоджуючи бажання з можливостями. Прибутки будуть залежати від службових завдань на основній роботі, відряджень плюс ліві підробітки. Колеги та покровителі з впливових кіл вас в скрутну мить візьмуть під своє крило, підтримають фінансово, зроблять протекцію. Якщо під родинним дахом холодно, доля велить не бунтувати, а опановувати роль берегині дому і не смійте синдром сімейного невдахи переносити на інші сфери буття – там все йде нормально.

ЛЕВИ, процес переходу на новий виток еволюції запущено…змініть себе і зміниться навколишній світ. Якщо вам примхливим щось мулько, і це не так – і те не так, світ сприймається через викривлену призму претензій та осуджень – ніхто в тому не винен окрім вашої гордині, що паразитує в душевних пенатах… Довірені обовязки виконуйте кваліфіковано, не зловживайте законом і моліться на друзів, вірні побратими та кохані – то транслятор через який Всевишеій посилатиме благодать. У одружених Левів апогей шлюбного щастя.

ДІВИ, тиждень промайтне на тлі розвязання кармічних вузлів. Сценарії ситуацій є віддзеркаленням подій із минулого, тому випадкових людей, на вашій орбіті не буде – лише кармічні “боржники” з якими доведеться розплачуватися, через усвідомлення помилкових вчинків, які ви колись зробили. Отже “працюйте” на віддачу, і не очікуйте нічого взамін. Зробили добро – відчули полегшення в душі, значить все чудово! В професійній сфері все чудово, тут ви ходите фаворитом у шефа. Однак зароблене не тринькайте на забаганкт, живіть скромно, розкошувати долею заборонено – процес прищеплення дбайливості та аскетизму триває до жовтня.

ТЕРЕЗИ, без гармонійного колективу, вірних друзів та соратників по духу ви як риба, без води. Однак планка запиту висока: вас мають оточувати люди з різноманітними інтересами, неординарними здібностіями, талантами, а убогі малорозвинені примітивні особи – то чужого поля ягоди. Втім привабити таке казкове “багатство” не просто: подібне – притягує подібне. Отже потрудіться над собою ( де принциповість межує з жорстокістю ) і протягніть руку дружби тому, хто припав до серця…, а потім уважно простежте чи відповідає претендент взаємністю, якщо ні – вибір за вами. І нехай наснажлива жилка активно пульсує, бо тільки в романтично- піднесеному стані зможете приваблювати щасливий збіг обставин!

СКОРПІОНИ, в карєрі намічається різкий поворот, однак якщо ви слідуєте творчому поклику, обрана професія відповідає честолюбивим устремлінням, боріться за місце під сонцем. У ваших руках долі інших людей, авторитет у соціумі високий, тому ставте перед собою високу благородну ціль і впевнено прямуйте до неї, тільки не по головах, а в парі з щедрими компаньйонами. І менше базікайте про свої успіхи та проблеми (діліться сокровенним тільки з довіреними особами!), бережіть службові секрети, інакше сполохаєте вдачу.

СТРІЛЬЦІ, нині ви центр гравітації в соціумі, беріть кермо в руки, рекламуйте себе, розкрутка іміджу пройде на ура. Скромність нині не на добро, а в шкоду, комплексувати протипоказано. З друзями можна закласти спільну базу співпраці на майбутнє, сфера партнерської співдружності є благословенною, шлюбні обранці від Бога, ділова команда чудова, головне не потрапити в залежність ( вона така солодка!), а залишатися самодостатньою особистістю. Однак майте на увазі: вас доповнить лише аналогічна половинка, що відповідає рівню вашої духовної зрілості.

КОЗОРОГИ, забудьте про спокій і пірніть в потік екстремальний ситуацій, де визначено пройти динамічний процес духовної трансформації і відродитися на новому рівні. Умертвити егоїстичні інстинкти і дати ростки еволюційним чеснотам. Карєні задуми оповиті жагою рухатися вперед, йдуть з пробуксовками, вимагаючи терпеливості, любові до обраної проофесії, ділового ентузіазму. Шеф суворий і спуску за нехлюйство не дасть. Втім якщо пропонують додаткові навантаження, не відмовляйтеся, беріться, розширюйте репертуар трудових обовязків, у вас золота голова – осилите, . заробивши ( як цінний кадр) бали на благо карєри.

ВОДОЛІЇ, закладається база співпраці на майбутній рік. Не прогавте цей золотий час, гуртуйтеся з досвіченими діловими компаньонами, підбирайте кваліфікованих фахівців, якщо правильно визначитеся з ким крокувати далі в одній трудовій упряжці (насправді привабите партнерів та союзників, які відповідають вашому рівню), значить все згодом складеться чудово. Подружнім парам пощастить знову пережити медовий місяць, а одинакам зустріти претендента на руку та серце. Загалом дивіть на світ через призму романтизму, грайте, залицяйтеся, шарм закоханості плюс особиста чарівність є чудовим козирем там, де слід вирішити складні проблеми.

РИБИ, якщо ви комусь потрібні – це чудово, але ні в якому разі не навязуйте свої послуги, з радістю допомогайте лише коли просять. При цьому вимагайте відповідну бартерну оплату, жертви протипоказані, невдячних людей обходьте стороною. Тільки таким чином ваша енергія умножається, здоровя поліпшується. У разі проблем на роботі, мерщій вмикайте свій генератор ентузіазму, охоче беріться за нові трудові зобовязання, тоді не пустите під укіс карєру, а стосунки з роботодавцями наберуть успішних обертів. Компас долі вказує на професійне удосконалення, а ощасливить вас сімя, тому ігнорувати потребами домочадців –йти проти волі Небес.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.