Чернігів приймав Нова Пошта напівмарафон
23 вересня вже втретє у місті пройшла Нова Пошта Чернігів напівмарафон. Серед організаторів – Чернігівська міська рада.
Цього року створені умови, щоб кожен бажаючий міг відчути радість перемоги – в першу чергу, над собою. Будуть безкоштовні забіги - на 3 км для дорослих та в дитячих забігах на 300 м і 1 км. Більш досвідчені учасники вже долають дистанції 10 км та 21,1 км.
Загалом для участі у Нова Пошта Чернігів напівмарафон зареєструвались майже 2 тисячі учасників. Серед них, багато гостей з міста Києва, є представники інших країн – Білорусі, Польщі, США.
"Я тут присутній не тільки як мер міста, а також і як людина, яка впевнена: здоровий спосіб життя потрібно популяризувати. Також потрібно якнайбільше залучати до спортивних заходів молодь, - сказав під час урочистого відкриття Нова Пошта напівмарафон чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. - Ми раді бачити сьогодні у Чернігові гостей з інших міст. Запрошуємо вас приїжджати у Чернігів ще, відчути атмосферу міста, якому 1300 років".
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.