Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 10:47:56

"Свято Спаса на ярмарку у Бахмачі". ФОТОрепортаж

19.08.2018   11:59

У переддень великого релігійного свята Преображення Господнє або Яблучний Спас, у парку відпочинку пройшов великий Спасівський ярмарок.

Друзі, це дійсно був ярмарок! Справжнісеньке свято! Народу - ніде яблуку впасти. А що тогоргового люду - ууууу, понаїхали звідусюди - Конотоп, Ніжин, Чернігів і ще багато з другіх міст. Завітали творчі люди, народні майстри на всі смаки. Чого там тільки не було.

Всюди шкварчало, булькало, жарилося та розливалося, як кажуть на то вона і ярмарка.

Окрім цього на сцені перед людом виступив академічний народний хор Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, це був подарунок від народного депутата. А на сцені змінюючи по черзі виступали народні колективи громад та трудових колективів.

Діткам теж ніколи було нудьгувати, різноманітні ігри, атракціони, катання на конях та дитячому паравозику.

А лісівники запропонували качелі на яких катали і дорослих і малих.

Побувавши на ярмарку я побачив щасливі обличчя і малечі і дорослих. Гуде ярмарок та прословляє славних трудівників Бахмаччини на радість всім нам та славного Чернігівського краю, адже тут живуть справжні трудівники.


Віктор Кошмал

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

29 січня: цей день в Україні і світі

29 січня: цей день в Україні і світі 08:29

День 1436 Російська агресія - Day 1436 Russian aggression

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини