Оздоровилися та відпочили понад 45 тисяч дітей області
Про це повідомив заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА В’ячеслав Голуб під час прес-брифінгу в облдержадміністрації.
У тому числі, послуги з оздоровлення отримали 13,6 тисячі дітей, відпочинкові — 31,6 тисячі. Загалом же на Чернігівщині оздоровчою кампанією охоплено 49% дітей від загальної кількості, яка на початок року становила понад 92 тисячі осіб (7–17 років).
Відповідні послуги отримали і діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
Зокрема, профільний Департамент закупив для дітей пільгових категорій 630 путівок до двох закладів Одеської та Чернігівської областей.
Цьогоріч на оздоровчу кампанію планують використати понад 70 мільйонів гривень, фактично вже освоєно 47,4 мільйона. З обласного бюджету профінансовано 22,9 мільйона, з бюджетів районів, міст та ОТГ — 17,4 мільйона.
За словами В’ячеслава Голуба, у 2018 році мали запрацювати 20 позаміських дитячих заклади оздоровлення та відпочинку. Натомість відкрито тільки 17. Головна причина — проблеми з фінансуванням.
Втім, є й позитивні моменти: після модернізації у серпні розпочав роботу позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія» Бахмацького району.
До речі, у червні працювали 463 заклади з денним перебуванням та 2 наметові містечка.
Відпочивали діти з Чернігівщини й у відомих дитячих центрах: міжнародному «Артеці» та українській «Молодій гвардії». Упродовж січня-липня в цих закладах оздоровлено 295 осіб.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.