Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 липня, 02:18:31

6 липня – Всесвітній день поцілунку

06.07.2012   07:25Агенцiя

Цього дня всі бажаючі можуть “обмінюватися своїми душами” на повних правах: 6 липня відзначається Всесвітній день поцілунків, який вперше вигадали у Великобританії. А два десятки років тому він був затверджений Організацією Об’єднаних Націй. У багатьох містах цього дня проходять різні конкурси поцілунків, учасники яких мають шанс виграти різні призи і подарунки. Отже, дерзайте, встановлюйте “Поцелуйні рекорди”!

Як з’явився поцілунок? Більшість знаючих людей стверджує, що авторство першого поцілунку не встановлено. Він не був винайдений, як електрика або телефон. Він не був названий по імені чоловіка, який першим з’єднав свої губи і тут же розтиснув їх з характерним звуком, залишивши мокрий відбиток на щоці подруги.

Та, в загалі-то, не так важливо, звідки взялося слово, що позначає цю дію. Набагато цікавіше дізнатися, чому з’явилася сама дія, але із цього приводу вчені антропологи, історики і філософи до цих пір не зійшлися в думці. Теорій існує велика кількість.

Чому люди цілуються? По-перше, тому що це прищеплено культурою. Майже у всьому світі люди, потрапляючи в романтичну ситуацію, відчувають неусвідомлену необхідність цілуватися. Таке відчуття, що представники протилежної статі запрограмовані на поцілунок і лише цього і чекають. Якщо ви це зрозумієте, то отримуватимете більше і самих поцілунків, і задоволення від них.

Ця програма діє день у день. Люди бачать акторів, що цілуються на екранах телевізорів, в кіно і в рекламі, їм розповідають про те, що їх друзі цілуються з тим-то і тим-то, вони бачать людей, що цілуються на вулиці. В результаті у певних ситуаціях поцілунок сприймається як обов’язкова їх складова. Тому в романтичній ситуації в силу вступає підсвідомий стереотип, і люди відчувають практично нездоланне бажання поцілуватися незалежно від того, хочуть вони цього насправді чи ні.

Відомі цілувальники: американець А. Е. Вольфрам з Міннесоти за 8 годин поцілував 8001 людину 15 вересня 1990 під час фестивалю, що проходив в його штаті. Таким чином, він примудрявся цілувати нову людину через кожні 3,6 секунди.

Перший цілунок на екрані: 1896 р. – його відобразили Мей Ірвін і Джон С. Райе у 30-секундному ролику Томаса Едісона під назвою “Поцілунок”.
Самий насичений поцілунками фільм: “Дон Жуан” (1926 р., компанія “Уорнер Бразерс”). У ньому нарахували 191 поцілунок.

Найдовший поцілунок в історії кіно: Реджіс Тумі і Джейн Ваймен цілувалися впродовж 185 секунд у фільмі “You’re in the Army Now” (“Ти зараз в армії”, 1940 р.), що займає 4% всієї тривалості фільму.

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини