Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 вересня, 07:06:39

Фестеваль-квест "Навички ХХІ століття" зібрав проактивну молодь у Чернігівському обласному молодіжному центрі

24.05.2018   15:37Агенцiя

23 травня у Чернігівському обласному молодіжному центрі відбувся фестеваль-квест "Навички ХХІ століття". Захід організовано з метою адаптації молоді до сучасних ринкових умов праці, заохочення до підприємницької діяльності, сприяння реалізації їх підприємницьких ініціатив.

Учасники квесту покачали найбільш актуальні навички для самореалізації в сачасних умовах.

Раніше, коли більшість людей працювали на виробництві, основними необхідними навичками були знання ринку, гарна взаємодія з іншими, вміння багато працювати та бути професіоналом — ефективним, старанним, чесним і справедливим.

Зараз фахівці також потребують цих навичок, але для того, щоб працювати в інформаційну епоху, вони мають вміти критично мислити, творчо вирішувати проблеми, зрозуміло пояснювати свою думку, засвоювати мінливі технології та орієнтуватись у стрімкому інформаційному потоці. Швидкі зміни в нашому світі вимагають бути гнучкими, брати на себе ініціативу та бути лідерами, а також створювати щось нове та корисне.

Для учасників підготували 6 локацій. На кожну локацію відведений чіткий час проходження 7 хв, по завершенню 7 хв. За кожне виконане завдання команда отримує віртуальні гроші. Сума залежить від того, як хто продемонструє актуальні навички. Переможцем стала та команда, яка зібрала найбільшу суму віртуальних грошей. Завдання були наближенні до реального життя, за порушення, правил учасники платять штраф у розмірі 100 віртуальних доларів.

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків 12:01

За належної взаємодії прокурорів Чернігівської обласної прокуратури, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УСР в Чернігівській області ДСР НП України викрито групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичних засобів на території м. Ніжина Чернігівської області.

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім 11:58

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Талалаївській громаді, який продав алкоголь неповнолітнім.

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій 11:56

У зв'язку зі зверненням Чернігівської міської ради до Уряду з проханням провести екстрене засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону під час воєнного стану, щоб не допустити зрив опалювального сезону у місті, відповідаємо на найактуальніші питання, пов’язані з цим рішенням.

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло 11:52

Міська рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в Ніжинській громаді, залучаючи в місто молодих спеціалістів.

Потужна інформаційна підтримка та реальна допомога у відбудові: Чернігівщина та Франція поглиблюють партнерські відносини 11:48

Найближчим часом до області надійде 6 мостів, будматеріали та інша гуманітарна допомога від Франції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини