Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 05:09:20

ТОП-5 найстрашніших катакомб світу

20.05.2018   12:59Агенцiя

Разом з музеями катакомби стали визначною пам’яткою, яка приваблює туристів і є мрією всіх любителів екстремального відпочинку.

Причому чим страшнішими вони виглядають, тим більше людей хочуть в них побувати. Пропонуємо цікаві факти про катакомби в світі, зайти в які зможуть тільки сміливі відвідувачі.

1. У список найбільш страшних катакомб в першу чергу потрапляють похоронні. Такими є катакомби капуцинів в Палермо (Сицилія). Вони розташовані під однойменним монастирем, починаючи з кінця XVI століття. Тут знаходяться останки близько 8 000 осіб, причому всі вони спочивають у відкритому вигляді і навіть більше — лежать, висять, стоять уздовж коридорів і утворюють своєрідні композиції. Тут можна знайти коридор чоловіків, жінок, ченців, професіоналів. Але найбільше людей вражають мумії дітей, в тому числі дворічної Розалії.

2. Катакомби Рима — найдавніші і відомі, стали останнім притулком для людей часів раннього християнства. Вони утворюють цілу систему довжиною близько 170 кілометрів, де знайдені до 750 000 поховань. Причому зустрічалися серед них і гробниці зі святими мощами, прикрашеними коштовностями.

3. Ще один приклад масового поховання людей прямо під містом — Катакомби Парижа. Вони являють собою мережу тунелів під столицею Франції, які в кінці XVIII століття почали заповнюватися останками загиблих. Дослідники запевняють, що тут знаходяться кістки майже 6 000 000 осіб. Серед них є й відомі особистості (Жорж Дантон, Максиміліан Робесп’єр, Блез Паскаль і інші). Для відвідування туристів відкриті 2 км. ходів, в інших районах перебувати заборонено.Цікаві факти про катакомби

4. Одеські катакомби — одне з найзагадковіших місць в Україні. Їх довжина досягає близько 2 500 кілометрів. Велика їх частина являє собою каменоломні, де добувався черепашник для будівництва міста з XIX століття. За часів Другої світової війни тут мешкали партизани, тому до цих пір в катакомбах знаходять їх речі. Однак страшними вони стали з іншої причини — любителі гострих відчуттів спускаються сюди і іноді не можуть знайти вихід. Часом рятувальні операції закінчуються невдачею. Крім того, в цих місцях часто відпочивають прихильники різних культів, які малюють на стінах загадкові символи.

5. У Перу знаходяться Катакомби Ліми. У XVI столітті тут почалося будівництво монастиря, присвяченого святому Франциску Ассизькому. Після його закінчення тут стали ховати місцевих жителів — їх останки збиралися аж до XIX століття. Поховання складаються з кісток близько 25 000 чоловік. Лежать вони не хаотично, а в химерних композиціях....

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression