Менському зоопарку виповнилося 35 років. ФОТО
За підрахунками працівників зоопарку, у день святкування 35-ліття у Менському звіринці побувало близько п’яти з половиною тисяч відвідувачів.
– Гості до нас приїжджали, окрім Чернігівщини, з різних куточків України – з Вінницької області, Закарпаття, Київщини, – ділиться враженнями директор зоопарку Зінаїда Максименко. – Та що там говорити про нашу країну, коли з Франції була делегація, багато гостей із сусідніх Росії та Білорусії. І навіть фанати збірної Іспанії з футболу проїздом відвідали наше свято і залишили дуже позитивні записи у книзі відгуків. Загалом, стільки людей наш зоопарк ще не бачив. Проте свято пройшло дуже добре: звірів нічим шкідливим не нагодували і не насмітили.
За словами Зінаїди Сергіївни, в майбутньому в зоологічному парку відкриється ще три басейни, в одному з яких мешкатиме триметровий крокодил, у другому – фламінго. А хто обживатиме третій – поки що секрет.
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.