Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 22:18:05

Гороскоп на наступний тиждень

01.07.2012   15:48Агенцiя

Початок цього тижня буде складним з професійної точки зору. Цей період не підходить для початку ділових відносин, контактів з керівництвом, обговорення важливих питань з впливовими людьми. Рекомендується займатися поточними справами, не ставлячи перед собою нових завдань, особливо - таких, які складно буде вирішити.

Спокійно ставтеся до необхідності часто міняти плани, підлаштовуватися під когось іншого. Можуть виникати ускладнення у відносинах з близькими, буде здаватися, що хтось занадто неделікатно і нетактовно втручається у ваше життя. Тут важливо не довести справу до конфлікту, оскільки врегулювати його буде дуже важко.

В середині тижня можуть виникнути серйозні труднощі, не виключений зрив планів через вплив обставин непереборної сили. Не боріться, набагато мудріше буде змиритися і пристосуватися, засвоїти важливі уроки. Ви отримаєте корисний життєвий досвід.

Ближче до кінця тижня з'явиться бажання взяти ситуацію під контроль, чого б це не коштувало. Владними і агресивними стають навіть ті, кому зазвичай властиві миролюбність і поступливість. Це складний, конфліктний час, що дозволяє, тим не менш, досягати значних успіхів у професійній сфері.

Овен (21.03–20.04). Тиждень буде схожий на бурхливу рiчку: подiї, якi швидко змiнюватимуться, час, якого завжди не вистачає, i терпiння. Пам’ятайте не знаючи броду, не лiзьте у воду.

Дні: спр. – 2; неспр. – 3.

Телець (21.04–21.05). Доля закрутить вас у вихорi цікавих подій. Подумайте про те, чи хочете ви почати нову сторiнку в життi.

Дні: спр. – 7; неспр. – 5.

Близнюки (22.05–21.06). На першому планi будуть справи та iнтереси друзiв, ви не залишитеся осторонь. Наприкiнцi тижня можете отримати пiдтримку в тих справах, на успiх яких уже й не розраховували.

Дні: спр. – 2; неспр. – 7.

Рак (22.06–23.07). Вас чекають напруженi моменти на роботi та у стосунках iз керiвництвом. Інтуїцiя пiдкаже, як вийти сухим iз води. Дехто з вас отримає приємнi новини.

Дні: спр. – 3; неспр. – 4.

Лев (24.07–23.08). Тиждень пройде пiд девiзом “Треба!”, тож будьте готовi вiдсунути на другий план особистi iнтереси i бажання. Будьте обережнi на водi, і взагалі дбайте про здоров’я.

Дні: спр. – 5; неспр. – 6.

Діва (24.08–23.09). Вдалою буде друга половина тижня. Вас супроводжуватиме успiх у бізнесі, вiд вашої прискiпливої уваги не втече жодна цiкава можливiсть. Тiльки не берiться за все одразу.

Дні: спр. – 8; неспр. – 5.

Терези (24.09–23.10). Для вас тиждень буде суперечливим – багато суєти i складних ситуацiй. Навчiться вiддiляти зерна вiд полови, серед них можуть опинитися цiкавi iдеї. На вихiднi запросіть друзів і близьких.

Дні: спр. – 3; неспр. – 6.

Скорпіон (24.10–22.11). Перша половина тижня буде напруженою. Якщо матимете можливiсть, краще вiдкласти важливi справи на потiм. Вам захочеться оновити давні знайомства, але добре подумайте перед тим.

Дні: спр. – 2; неспр. – 3.

Стрілець (23.11–21.12). Не забувайте просту iстину: довiряй, але перевiряй. Щедрiсть душi прибережiть для iнших випадкiв. Вчасна iнформацiя вiд колег допоможе уникнути неприємних моментiв.

Дні: спр. – 5; неспр. – 4.

Козеріг (22.12–20.01). Хмари нависнуть над сiмейними справами i стосунками, тож наберiться терпiння. Бiльше уваги придiляйте дiтям.

Дні: спр. – 3; неспр. – 2.

Водолій (21.01–19.02). Ви здатнi не тiльки епатувати оточуючих, а й здивувати самих себе. Є лише одне “але”: чи не завадить ваша оригiнальнiсть мислення i вчинкiв у звичному життi?

Дні: спр. – 4; неспр. – 7.

Риби (20.02–20.03). Для вас актуальна iстина – “тихiше їдеш – далi будеш”. Не поспiшайте з висновками, не вимагайте вiд друзiв усе i вiдразу. Деякi вчинки колег примусять вас замислитися над тим, хто друг, а хто зрадник.

Дні: спр. – 5; неспр. – 8.
 

 

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.