4 лютого день народження на Чернігівщині святкують
ВІТАЄМО!

ВІТАЄМО!
Вербицький Володимир Миколайович
Головешко Іван Олексійович
Івахно Ірина Миколаївна
Корнієнко Анатолій Петрович
Лобачов Андрій Миколайович
Лутченко Тетяна Іванівна
Михеєнко Олег Анатолійович
Місевич Володимир Олексійович
Пащенок Микола Ілліч
Попова Олена Геннадіївна
Сергієнко Сергій Анатолійович
Скварський Віталій Віталійович
Ткаченко Андрій Леонідович
Фурсова Зоя Володимирівна
Шелест Ганна Єгорівна
Шелест Світлана Олександрівна
Шимко Людмила Олександрівна
Хочете, щоб знали про іменинників всі? Повідомляйте - cg.monitor@gmail.com
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.