Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 03:29:50

Гороскоп на наступний тиждень

30.10.2011   10:00Агенцiя

Овен . Перша половина тижня буде напруженою, але наприкiнцi тижня ви помiтите, що ситуацiя змiнилася на краще. Доведеться вiдповiдати за деякi дiї, керiвництво висуватиме вам претензiї. Розрулити ситуацiю допоможуть близькi.

Телець. Настав час позбутися зайвого — чи то будуть непотрiбнi речi, чи важка прив’язанiсть. Вам нiчого не загрожує у фiнансовому планi, єдине, на що доведеться зважитися, — це погодитися на дiлову пропозицiю.

Близнюки. Тиждень буде вiдповiдальним: зараз ви можете потрапити в серйозну iсторiю, тому не ускладнюйте життя невиправданими ризиками. Побережiть здоров’я, не зловживайте алкоголем.

Рак. Вам як натурам чуттєвим буде психологiчно важко, навiть якщо на це немає видимих причин. Придiляйте бiльше уваги емоцiйному боку стосункiв. Якщо вам запропонують додатковий заробiток, не поспiшайте погоджуватися, перш нiж не з’ясуєте, наскiльки чесним вiн буде.

Лев. На цьому тижнi у вас з’явиться шанс для сприятливого вирiшення дiлових питань. Далi все пiде по накатаному шляху, хоча багато в чому доведеться поступатися. У вас з’являться витрати, здебiльшого приємнi.

Діва. На перший план вийдуть домашнi справи, проконтролюйте небезпечнiсть того, що вас оточує. Невдовзi ви отримаєте цiкаву пропозицiю, яка внесе змiни у ваше життя. Вихiднi будуть веселими i багатими на новини.

Терези. Зараз ви можете доволi жорстко вiдстоювати власнi iнтереси, навiть якщо ваша думка пiде врозрiз iз думкою оточуючих. В особистих стосунках намiчається змiни, а ваша кишеня суттєво поповниться.

Скорпіон. На початку тижня не чекайте легких рiшень, доведеться попрацювати, щоб знайти пiдхiд до тих, з ким доводиться спiлкуватися. Бiльше довiряйте колегам, тодi вдасться уникнути багатьох неприємностей i несподiванок.

Стрілець. Ваш творчий потенцiал навряд чи оцiнять на роботi, тому найцiкавiшi iдеї вiдкладiть на тиждень. Зараз краще налаштуватися на повноцiнний вiдпочинок, вiн буде дуже доречним.

Козеріг. У вас може вiдбутися неприємна розмова з керiвництвом, вiд якої залежить ваша доля на роботi. У вихiднi ви отримаєте цiкаву пропозицiю, вiд якої важко втриматися. З близькими вiдбуватимуться сварки i примирення. У фiнансах розраховуйте тiльки на себе.

Водолій. Ваш оптимiстичний настрiй допоможе не лише вам, а й оточуючим, до вас звертатимуться по пiдтримку. Будьте уважнi у висловлюваннях, одне слово може зруйнувати стосунки, якi ви будували протягом тривалого часу.

Риби. На початку тижня уникайте зайвої вiдповiдальностi, оскiльки можете залишитися крайнiм. Словом, краще залишатися в тiнi й чекати слушної години. Не забувайте змiцнювати iмунiтет, займiться спортивними вправами.

Інша версія:

ОВНИ, ви прикуті міцними ланцюгами бажань, интересів, запитів до партнерів. Можливо, у минулому ви, швидше за все, розірвали б такий рабський зв’язок, але схоже, у цих взаєминах є заповітний шанс на довгострокові перспективи плюс спільна мета, тому ви продовжуєте гру, прагнучи знайти розумний баланс між плотськими, душевними, сердечними бажаннями. І це правильно!

ТЕЛЬЦІ, якщо вам до вподоби удавати із себе неприступну фортецю, яку поклонники штурмують красивими залицяннями, то цілком нормальне бажання. Тільки не фальшивте, а зберігайте почуття власної гідності в любовних іграх. Сили Небес огорнули вас яскравою харизмою, що надзвичайно приваблює публіку. Кохайтеся і будьте щасливими!

БЛИЗНЮКИ, про самостійність забудьте, цього року роль шлюбного обранця, ділової команди є домінантною. Зберігайте їм лебедину вірність, діліть всі навантаження порівну і більше сил вкладайте в кар’єрне просування. Лаври професійного престижу увінчають тих, хто служить віддано на благо трудового колективу. За гроші не тривожтеся, ласий шмат від пирога спільних здобутків вам неодмінно дістанеться!

РАКИ, ви яскрава мегазірка у власному фільмі життя, і затьмарити цей образ ніхто не посміє! Зануртеся у водоверть романтичних пригод і розчиніться в цій медовій стихії, забувши про гнітючі земні проблеми. Якщо в серці запалахкотіє святковий феєрверк, значить... ви закохані, і Океан Вселенської Любові вас поглине до краплі. А кар’єра, де лукавий крутить хвостом, нікуди не втече!

ЛЕВИ, ви сексуальні, володієте потужним енергопотенціалом, однак пускатися в загули не слід. Реалізація життєвої мети у створенні затишного сімейного гнізда. Події змусять переглянути своє ставлення до родинних традицій, підключитися до генетичного коріння, риси, які ви успадкували від предків, проявляться досить активно. В соціумі рекламуйте себе і єднайтеся з благородними особами, які вам симпатичні, наснажують дух.

ДІВИ, збіг обставин працює на вас, віртуозно вписуйтеся в динаміку подій і уміло використовуйте їх з вигодою для себе. Контакти з людьми надто емоційні, контролюйте себе... На роботі йдіть в ногу з прогресом і економно розподіляйте сили, аби не нашкодити здоров’ю. А оскільки у вас є таємні вороги (кармічні), пильнуйте на всі “сто”, аби не спровокувати їх на підлість.

ТЕРЕЗИ, в отриманні плотських задоволень потрібний раціональний підхід. Звикайте до виховного впливу вібрацій Сатурну до жовтня 2012 року, які безжально оголяють слабкості, вимагаючи докорінно змінити себе, приборкати гординю, відрегулювати таймер самодисципліни.

СКОРПІОНИ, ви переходите на новий етап духовної еволюції, німб чарівності сяє, магнітом приваблючи протилежну стать. Однак нині визначено бути в парі з давнім обранцем, який посланий Всевишнім. Ваш союз — зразок взаємної любові. На службі до кінця року витає прокляття, тому якщо там кепсько, терпіть і робіть все професійно і з чистою совістю, аби не нагріховодити, піддавшись спокусам. Смиренність перед обставинами не зламає, а тільки загартує ваш дух.

СТРІЛЬЦІ перебувають в потоці містичних подій, не плачтеся, а підкоріться долі! Це невідворотно і має причинно-наслідковий зв’язок. Страйтеся не стати маріонеткою недругів, конкурентів, якщо вирішили розірвати шлюб чи ділові узи, останнє слово за вами. Грати в піддавки протипоказано!

КОЗОРОГИ, кар’єрний престиж благотворно позначиться на особистому щасті. Хоча, як відомо, люблять людину не за її статус у соціумі, але зараз для вас — це виняток із правил, ореол успіху створить чарівну привабливість. Близьких не тираньте, а укріплюйте дружні лави, духовна єдність з людьми заряджає життєдайною енергією, тут ви лідер, якому підвладні серця людей.

ВОДОЛІЇ, сходження на кар’єрний олімп, що вабить казковими шансами збагачення, у розпалі, викладайтеся на службі сповна, аби довести свою конкурентоспроможність. Боєготовність ділових суперників на висоті. Втім, і особисте життя на закидайте на задній план. Ідеал вашої пристрасті — зразок краси і сексуальності, з яким можна пізнати всю глибину насолоди. Шукати далеко не треба, цей скарб поряд.

РИБИ чарівні, впевнені у собі, палають бурхливим бажанням вчитися, докопуватися до істини, пізнавати мудрість Всесвіту і ділитися нею. Події тижня мотивовані кармічно, тому коли вас несподівано почнуть критикувати, намагатимуться пошити в дурні, виставлятимуть цапом відбувайлом, спокійно сприйміть ту напасть від кривдників, не держіть зла і не мстіть, інакше захворієте. То розплата за допущені колись помилки.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.