Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 серпня, 19:41:45

Коштів на оздоровлення застрахованих осіб і членів їх сімей стало більше

15.06.2012   16:45Агенцiя

15 червня 2012 року, у м. Чернігові, відбулося позачергове засідання правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, на якому було розглянуто наступні питання: “Про внесення змін до бюджету Чернігівського обласного відділення Фонду на 2012 рік в розрізі робочих органів відділення”,

“Про внесення змін до програми щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей та її кошторису на 2012 рік”, “Про внесення змін до постанови правління обласного відділення Фонду від 04.05.2012 № 12 “Про фінансування оздоровлення дітей у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду в 2012 році” та “Про Заходи Чернігівського обласного відділення Фонду щодо економного та раціонального використання коштів Фонду”.

Зокрема, на засіданні зазначалося, що рішенням правління Фонду від 17 травня поточного року переглянуто бюджет Фонду на 2012 рік. По статті “Оздоровчі заходи” обласному відділенню додатково виділено 9 млн. 168 тис. грн., а саме, збільшено на 8 млн. 168 тис. грн. санаторно-курортне лікування та на 1 млн. грн. часткове фінансування оздоровлення дітей.

Загальне фінансування на придбання путівок на 2012 рік (із внесеними змінами) складає 25 млн. 309 тис. грн., що на 1 млн. 834 тис. грн. більше ніж у 2010 році (23 млн. 475 тис. грн.). Враховуючи додаткове замовлення на путівки, очікувана кількість путівок становитиме 4664 .

На фінансування оздоровлення дітей влітку поточного року загалом направляється 7 млн. 300 тис. грн., з яких:
– через міську та міжрайонні виконавчі дирекції – 5 млн. 410 тис. грн.;
– через організації професійних спілок, що організовують оздоровлення дітей і самостійно закуповують путівки безпосередньо в дитячих закладах оздоровлення – 1 млн. 890 тис. грн.

Головне завдання – збільшити кількість оздоровлених дітей за участю коштів Фонду, не допустити зменшення їх кількості у порівнянні з минулим роком.
Провів засідання голова правління обласного відділення Фонду В.П. Попов.

Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська ОДА надає всебічну підтримку розвитку бізнесу

Чернігівська ОДА надає всебічну підтримку розвитку бізнесу 15:55

Чернігівська облдержадміністрація активно сприяє розвитку бізнесу та є одним з організаторів першого бізнес-інкубатору області. Це перший подібний Центр в Україні, створений спільно владою, науковими та громадськими організаціями.

Патрульні виявили 9 фактів керування транспортними засобами особами, які були з ознаками сп’яніння

Патрульні виявили 9 фактів керування транспортними засобами особами, які були з ознаками сп’яніння 15:44

Протягом вихідних патрульні виявили та задокументували 9 фактів керування транспортними засобами особами, які були з ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Зафіксовано новий рекорд врожайності пшениці

Зафіксовано новий рекорд врожайності пшениці 13:03

Чернігівщина вкотре збагатила Книгу рекордів України новим досягненням. У СТОВ “Батьківщина” зафіксовано рекорд України з врожайності пшениці.

Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини врятували 2 особи та 83 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини врятували 2 особи та 83 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:20

Упродовж минулого тижня з 3 по 10 серпня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 184 чоловіки особового складу та 58 одиниць спеціальної техніки.

Кількість хворих на коронавірусну хворобу в області зросла на 11 осіб

Кількість хворих на коронавірусну хворобу в області зросла на 11 осіб 12:00

П'ятеро осіб захворіло у Борзнянському районі, двоє - у Козелецькому районі, по 1 випадку інфікування коронавірусом зафіксовано у Варвинському, Ічнянському районах та містах Ніжині та Чернігові. Двоє хворих перебувають на госпіталізації в Борзнянській ЦРЛ, а інші знаходяться на амбулаторному лікуванні.