Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 04:51:22

У Чернігові відбулася перша пригодницька мультигонка

12.09.2017   08:09Агенцiя

Минулими вихідними на лівому березі річки Десна пройшло спортивно-туристичне багатоборство «Північний рейс – 2017» у формі пригодницької мультигонки формату «Їдь-пливи-біжи і знову їдь».

Організатор заходу — громадська організація «Екстрім-клуб “Семаргл”». Вона є переможцем конкурсу з визначення програм (проектів, заходів) по проведенню фізкультурно-спортивних заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету.

Змагання передбачали проходження певних дистанцій у складних природних умовах: пішки, на велосипеді або на байдарці. Мультигонка включала в себе декілька різних за складністю етапів. Основна ж складова мультиперегон — орієнтування.

Кожна команда отримала карту і завдання, після виконання якого учасники могли приступити до наступного етапу.

Загалом у змаганнях участь взяли близько 20 команд з усієї області.

 
За повідомленням Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).

 Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH

Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21

Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17

Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.

У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.