Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 21:34:32

Анекдот дня. Гарного настрою!

05.06.2012   09:58Агенцiя

Валєра не любив пробіжки, екстрим, адреналін, але три ротвейлери з сусідського саду розкрили в ньому потенціал.

Львів, ковзанка:
- Прокат ковзанів - 5 гривень.
- Прокат коньков - 25 гривен.

  
У селі після випускного батьки вдруге знайшли сина в капусті!

Всі жіночі статуси, про те, як не вистачає "його" - це про розум, так?
  
- Мамо, я не хочу в Америку!
- Закрий рот і греби!

Коханий! А де мій рушник?
-Візьми на швабрі...

Дружина лащиться до чоловіка:
- Милий, я прийшла до тебе з казки!
- З якої?
- З доброї.
- Що, вигнали?

Вчора дискотека "Для тих, кому за 60"; була зірвана групою п'яних 50-літніх підлітків.

Вночі чоловік будить дружину і каже:
— Мила ось тобі вода і аспірин.
— Милий, але мене не болить голова…
— АГА!

В аптеці:
- Дівчина, дайте будь-ласка пігулки для схуднення.
- Жіночко, я 5 хвилин назад продала вам 10 пачок!
- Я не наїлася...

- Ти навіщо соковижималку зламав?
- Я хотів сік вичавити.
- Який?
- Березовий.

- А ти бігаєш з ранку?
- Так, в основному по будинку, з криками "Бл*, проспав!"

Первісні люди на полюванні, затримались до пізна. З`їли впольованого, знайшли печеру та облаштувались на нічліг. Полягали, один каже: би буба, а другий бабу би. Так почало людство говорити.

Хлопець, який любив екстрім з'їв 5 чебуреків та 3 шаурми на вокзалі.
    
Обіцяю відтепер і навік бути з тобою в радості і смутку, в багатстві й бідності, в хворобі й здоров'ї доки ранок не розлучить нас.
    
Якщо даішник гальмує, не хвилюйтесь, поясніть йому ще раз.....

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини