Діти Чернігівщини відправилися у спортивно-туристичний похід "Стежками нашого краю"
Минулого тижня стартував спортивно-туристичний похід для дітей з активною громадською позицією та дітей учасників АТО «Стежками нашого краю».
Це проект-переможець конкурсу Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА 2017 року, для реалізації якого надається фінансова підтримка з обласного бюджету.
Організатор походу — Чернігівська міська громадська організація «Федерація веслування на човнах Дракон».
Відкриваючи захід, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш подякувала команді організаторів, побажала юним учасникам гарного відпочинку та командного духу.
Урочисто підняв прапор України на відкритті учасник походу — чемпіон України з плавання на човнах Олексій Дяченко.
Від КДЮСШ №1 учні загальноосвітніх шкіл Чернігівщини віком 12-16 років прямували на човнах «Драгонбот» до бази відпочинку «Вчитель» у Ладинці.
На юних учасників чекає змістовне активне дозвілля, яке сприятиме розширенню кругозору дітей, зміцненню їх психологічного та фізичного здоров'я, розвитку витривалості, навчить взаємопідтримці, організованості, самостійності та дисципліні.
Похід триватиме по 24 серпня.
За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.