Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 15:17:55

Топ-13 найдивніших пам’ятників у світі.ФОТО

30.07.2017   16:25Агенцiя

У світі є багато різноманітних пам’ятників і скульптур, більшість з яких встановлені у пам’ять про людей чи події. Ми ж спробували відібрати найбільш дивні та цікаві.

Каміння, що літає. Каїр (Єгипет).


Пам'ятник шахам «Восьминіг б'є туру». Скульптура на шаховій площі в Східному Суссексі (Великобританія).Пам’ятник тюбику з фарбою. Сідней (Австралія)Скульптура великого пальця. Париж (Франція). Висота 12 метрів, вага - близько 18 тонн.Пам'ятник «Жарт над поліцейським».Брюссель (Бельгія)60-тонна підводна скульптура «Океан Атлант». Багамські островиУнікальна 8-метрова сталева скульптуру «Поцілунок Алі і Ніно». Батумі (Грузія).
Статуї щодня починають рухатися о 7-й вечора, з’єднуючись на короткий час, а потім розходяться. Рухаються вони всього 10 хв.Пам’ятник ногам. Канадзава (Японія)Пам'ятник клерку. Лос-Анджелес (США)Пам'ятник іржавому цвяху. Чикаго (США)Гігантський кран. Вінтертур (Швейцарія)Розкриття (Expansion). Нью-Йорк (США).
Символізує розкриття справжньої сутності кожної людини.Мандрівники (Les voyageurs). Марсель (Франція).

Серія скульптур француза Бруно Каталано (Bruno Catalano) була встановлена в порту Марселя в 2013 році. У кожної фігури відсутня значна частина тіла.

http://cikavoinfo.com

Останні новини Чернігівщини

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».

Комуністи Чернігівщини відзначили День партизанської слави

Комуністи Чернігівщини відзначили День партизанської слави 14:44

Чернігівська область – край партизанської слави. Про це йдеться в усіх енциклопедичних та туристичних довідниках, в історичних джерелах, на дорожніх вказівниках, що встановлені на межі з іншими областями.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.