Вистава "Никогда не звони мне, Любимая" у фото
25 квітня у Чернігові пройшла вистава "Никогда не звони мне, любимая" від театру імпровізації "Черный квадрат".
"Никогда не звони мне, любимая" - це комедія про сексуально-любовні стосунки.
Глядач разом із акторами шукає відповіді на, здається, вічні питання: "Як виникає любов? Як її зберегти? Як утримати чоловіка, якщо зберегти кохання не вдається? Що робити в ліжку аби бути ідеальною жінкою? Що робити з жінкою аби бути ідеальним чоловіком? І чого робити не варто?"
Сексуальна відвертість в цьому спектаклі зашкалює. Гумору більше, ніж зазвичай, але розумних думок не менше.
Чудова Поліна Голованова і інтелектуальний Анатолій Нейолов у свіжій комедії про Кохання та Секс.
ФОТОрепортаж Маріанна Харді
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression























