Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 09:40:31

Фейсбучний мікс до кави №170

19.01.2017   10:57Агенцiя

У сьогоднішньому дайджесті ми цитуємо користувачів чернігівської спільноти у мережі Фейсбук щодо подій 18 січня

Про що ж писали та які теми обговорювали, дізнавайтеся у цьому випуску.

І звичайно, пишіть свої думки та коментуйте.


Отже, чернігівці говорили про таке.


- про шоколад:


- про спідню білизну:


- про соціальний феномен:


- про екологію, люмінісцентні лампи та роботу ЖЕКів:


- про підхід до справи:


- про обіцянки чиновників:


- про велодоріжки та льодові ковзанки:


- про воду:

 

- про тротуари:

Гарного дня і хорошого настрою!

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини